خیال نکنید با متهم‌کردن دولت مشکلات حل می‌شود ظریفیان

خیال نکنید با متهم‌کردن دولت مشکلات حل می‌شود

این روزها فشارها از سوی دلواپسان روی دولتمردان بیشتر و بیشتر می‌شود.
انسجام ملی تنها راه‌حل عبور از مشکلات هاشمی طبا

انسجام ملی تنها راه‌حل عبور از مشکلات

اخیرا معاون اول رئیس‌جمهور اظهار داشته که اقتصاددانان نمی‌توانند راهکاری برای تلاطم اقتصادی موجود در کشور پیدا کنند
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: ۱۰۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
ابوترابی:
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به آسیب‌های موجود در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶، گفت: به نوعی بی‌تدبیری مسئولان و اشرافی‌گری برخی از آنها در سال ۹۶ نمود پیدا کرد و در نهایت منجر به سلب اعتماد مردم از بعضی مسئولان شد.

تدبیر24»ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با اتفاقات سیاسی در داخل و خارج از کشور در سال ۹۶، بیان کرد: در سال ۹۶ شاهد نابودی داعش و به دنبال آن فتح موصل بودیم که برای جمهوری اسلامی ایران و متحدانش اتفاق بزرگ و مهمی بود و بعد بین‌المللی نیز پیدا کرد. کشور نیز دارای تراز ابرقدرتی از لحاظ نظامی شد و معادلات جهانی بر روی ایران جور دیگری حساب خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد: گروه مقاومت نیز جایگاه ممتازی را در بین‌الملل کسب کرد. در آمریکا نیز شاهد انتخابات بودیم که ترامپ به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شد.

ابوترابی در ادامه با اشاره به آسیب‌هایی که در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶ وجود داشت، گفت: می‌توان به نوعی به بی‌تدبیری مسئولین و اشرافی‌گری برخی از مسئولان و اختلاس‌ها و حقوق‌های نامتعارف و حتی املاک نجومی که شاهد بودیم، اشاره کرد که در مجموع اعتماد مردم از بعضی از مسئولین سلب شد. بحث‌هایی مانند بیکاری و عدم اقدام مناسب در رفع بیکاری و مشکلات معیشتی مردم و همچنین غفلت مسئولین در این مدت منجر به واگرایی و در نتیجه اغتشاشاتی شد که در سال جاری شاهد بودیم.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس در پایان معتقد است: در مواردی نیز دولت با دست خود در خصوص فضای مجازی بحث‌هایی را ایجاد کرد و دشمن نهایت استفاده بهینه را از فضای مجازی کرد و به کمبودها دامن زد و مردم را نیز تحریک کرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، ابوترابی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها