شهردار آینده محکم بایستد صوفی

شهردار آینده محکم بایستد

در انتخابات شوراها مردم به‌صورت سلبی پای صندوق رأی آمدند. این حضور به معنای آن نیست که نمایندگان محترم که اکنون در شورای شهر هستند، صلاحیت لازم را ندارند، بلکه واقعیت آن است که مردم هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در انتخابات شوراها به‌صورت ایجابی پای صندوق رأی نرفتند.
دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی برجام

دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی

با نگاهی به تحولات اخیر و بررسی واکنش رهبران اروپایی به احتمال خروج آمریکا از برجام، این نتیجه حاصل می‌شود که دونالد ترامپ به‌رغم تمام شعارهایی که در این مدت علیه برجام داده، هنوز تصمیم نهایی برای لغو آن را اتخاذ نکرده است.
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
کد خبر: ۱۰۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
ابوترابی:
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به آسیب‌های موجود در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶، گفت: به نوعی بی‌تدبیری مسئولان و اشرافی‌گری برخی از آنها در سال ۹۶ نمود پیدا کرد و در نهایت منجر به سلب اعتماد مردم از بعضی مسئولان شد.

تدبیر24»ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با اتفاقات سیاسی در داخل و خارج از کشور در سال ۹۶، بیان کرد: در سال ۹۶ شاهد نابودی داعش و به دنبال آن فتح موصل بودیم که برای جمهوری اسلامی ایران و متحدانش اتفاق بزرگ و مهمی بود و بعد بین‌المللی نیز پیدا کرد. کشور نیز دارای تراز ابرقدرتی از لحاظ نظامی شد و معادلات جهانی بر روی ایران جور دیگری حساب خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد: گروه مقاومت نیز جایگاه ممتازی را در بین‌الملل کسب کرد. در آمریکا نیز شاهد انتخابات بودیم که ترامپ به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شد.

ابوترابی در ادامه با اشاره به آسیب‌هایی که در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶ وجود داشت، گفت: می‌توان به نوعی به بی‌تدبیری مسئولین و اشرافی‌گری برخی از مسئولان و اختلاس‌ها و حقوق‌های نامتعارف و حتی املاک نجومی که شاهد بودیم، اشاره کرد که در مجموع اعتماد مردم از بعضی از مسئولین سلب شد. بحث‌هایی مانند بیکاری و عدم اقدام مناسب در رفع بیکاری و مشکلات معیشتی مردم و همچنین غفلت مسئولین در این مدت منجر به واگرایی و در نتیجه اغتشاشاتی شد که در سال جاری شاهد بودیم.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس در پایان معتقد است: در مواردی نیز دولت با دست خود در خصوص فضای مجازی بحث‌هایی را ایجاد کرد و دشمن نهایت استفاده بهینه را از فضای مجازی کرد و به کمبودها دامن زد و مردم را نیز تحریک کرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، ابوترابی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها