نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 21
کد خبر: ۱۰۶۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تاکید دارد تا پایان فروردین سال آینده قطعا شاهد هیچگونه افزایشی در قیمت آرایشگاه‌های مردانه نخواهیم بود.
تدبیر24»آخرین روزهای اسفند ماه را می‌توان پرکارترین روزهای آرایشگران زنانه و مردانه دانست. موضوعی که امکانی ایجاد می‌کند تا فعالان این صنف بخواهند در اعمال قیمت شرایط ویژه‌ای لحاظ کرده یا دستمزد بیشتری دریافت کنند.

البته طبق قوانین موجود صنفی مدتی است قیمت‌گذاری از اتحادیه‌ها به واحدهای صنفی واگذار شده و بر این اساس هر واحد می‌تواند بر اساس خدماتی که ارائه می‌کند قیمت متفاوتی اعمال کند.

حال نیز گذری به آرایشگاه‌ها گویای آن است که در موارد بسیار این افراد قیمت‌های خود را برای نوروز تغییر داده‌اند. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که در ماه‌های گذشته رئیس اتاق اصناف به کرات به این نکته تاکید کرده که تا پایان فروردین ماه سال آتی هیچ‌یک از واحدهای صنفی مجاز به افزایش قیمت نیستند.

رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره وضعیت دستمزد واحدهای این صنف در ایام منتهی به نوروز گفت: در ایام نزدیک به عید نوروز همکاران ما با همان نرخ‌نامه‌های قبلی به فعالیت خود ادامه خواهند داد و بر اساس منطقه، درجه کیفی آرایشگاه و مواردی از این دست قیمت‌های خود را تعیین می‌کنند و ما بر این قیمت‌ها نظارت خواهیم کرد تا به عنوان مثال شاهد این نباشیم که یک آرایشگاه درجه سه قیمت‌های خود را مطابق با یک واحد ممتاز تعیین کند.

مصطفی گواهی همچنین متذکر شد: کف قیمت اعلام شده برای کوتاهی موی آقایان ۱۲ هزار تومان و سقف آن ۲۵ هزار تومان تعیین شده است.

اما پیگیری‌های ایسنا برای اطلاع از جزئیات فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و قیمت آنها به نتیجه خاصی نرسید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها