شهردار آینده محکم بایستد صوفی

شهردار آینده محکم بایستد

در انتخابات شوراها مردم به‌صورت سلبی پای صندوق رأی آمدند. این حضور به معنای آن نیست که نمایندگان محترم که اکنون در شورای شهر هستند، صلاحیت لازم را ندارند، بلکه واقعیت آن است که مردم هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در انتخابات شوراها به‌صورت ایجابی پای صندوق رأی نرفتند.
دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی برجام

دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی

با نگاهی به تحولات اخیر و بررسی واکنش رهبران اروپایی به احتمال خروج آمریکا از برجام، این نتیجه حاصل می‌شود که دونالد ترامپ به‌رغم تمام شعارهایی که در این مدت علیه برجام داده، هنوز تصمیم نهایی برای لغو آن را اتخاذ نکرده است.
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
کد خبر: ۱۰۶۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تاکید دارد تا پایان فروردین سال آینده قطعا شاهد هیچگونه افزایشی در قیمت آرایشگاه‌های مردانه نخواهیم بود.
تدبیر24»آخرین روزهای اسفند ماه را می‌توان پرکارترین روزهای آرایشگران زنانه و مردانه دانست. موضوعی که امکانی ایجاد می‌کند تا فعالان این صنف بخواهند در اعمال قیمت شرایط ویژه‌ای لحاظ کرده یا دستمزد بیشتری دریافت کنند.

البته طبق قوانین موجود صنفی مدتی است قیمت‌گذاری از اتحادیه‌ها به واحدهای صنفی واگذار شده و بر این اساس هر واحد می‌تواند بر اساس خدماتی که ارائه می‌کند قیمت متفاوتی اعمال کند.

حال نیز گذری به آرایشگاه‌ها گویای آن است که در موارد بسیار این افراد قیمت‌های خود را برای نوروز تغییر داده‌اند. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که در ماه‌های گذشته رئیس اتاق اصناف به کرات به این نکته تاکید کرده که تا پایان فروردین ماه سال آتی هیچ‌یک از واحدهای صنفی مجاز به افزایش قیمت نیستند.

رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره وضعیت دستمزد واحدهای این صنف در ایام منتهی به نوروز گفت: در ایام نزدیک به عید نوروز همکاران ما با همان نرخ‌نامه‌های قبلی به فعالیت خود ادامه خواهند داد و بر اساس منطقه، درجه کیفی آرایشگاه و مواردی از این دست قیمت‌های خود را تعیین می‌کنند و ما بر این قیمت‌ها نظارت خواهیم کرد تا به عنوان مثال شاهد این نباشیم که یک آرایشگاه درجه سه قیمت‌های خود را مطابق با یک واحد ممتاز تعیین کند.

مصطفی گواهی همچنین متذکر شد: کف قیمت اعلام شده برای کوتاهی موی آقایان ۱۲ هزار تومان و سقف آن ۲۵ هزار تومان تعیین شده است.

اما پیگیری‌های ایسنا برای اطلاع از جزئیات فعالیت آرایشگاه‌های زنانه و قیمت آنها به نتیجه خاصی نرسید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها