شهردار آینده محکم بایستد صوفی

شهردار آینده محکم بایستد

در انتخابات شوراها مردم به‌صورت سلبی پای صندوق رأی آمدند. این حضور به معنای آن نیست که نمایندگان محترم که اکنون در شورای شهر هستند، صلاحیت لازم را ندارند، بلکه واقعیت آن است که مردم هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در انتخابات شوراها به‌صورت ایجابی پای صندوق رأی نرفتند.
دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی برجام

دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی

با نگاهی به تحولات اخیر و بررسی واکنش رهبران اروپایی به احتمال خروج آمریکا از برجام، این نتیجه حاصل می‌شود که دونالد ترامپ به‌رغم تمام شعارهایی که در این مدت علیه برجام داده، هنوز تصمیم نهایی برای لغو آن را اتخاذ نکرده است.
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
کد خبر: ۱۰۶۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
مطالعات اخیر نشان داده است که در ورزش‌های شدید و قدرتی ریکاوری فعال بهتر از ریکاوری غیر فعال است.
تدبیر24»محققان انجمن ورزش آمریکا اخیرا دریافتند افرادی که ورزش شدید و قدرتی انجام می‌دهند بهتر است که در روزهای ریکاوری فعال باشند.  برای این ورزشکاران ریکاوری  فعال  تاثیرگذارتر از ریکاوری غیر فعال خواهد بود.
این مطالعات در دانشگاه کلورادو انجام شده است. در این بررسی‌ها تاثیر ریکاوری فعال و غیر فعال در ورزشکاران استقامتی مورد مطالعه قرار گرفته‌اند. به طور کلی محققان این دانشگاه دریافتند که بهتر است ورزشکارانی که ورزش‌های شدید انجام می‌دهند در زمان ریکاوری فعالیتی با شدت متوسط داشته باشند.
ورزشکاران می‌توانند از فعالیت‌هایی مانند پیاده روی شدید و یا دوچرخه‌سواری آرام برای ریکاوری استفاده کنند و در این فعالیت‌ها  50 درصد شدت ورزش عادی خود را داشته باشند.
محققان دریافتند که اگر ریکاوری فعال باشد، باعث می‌شود که تمرکز لاکتات در خون بعد از ورزش کاهش پیدا کند. این مساله  باعث می‌شود که ریکاوری بهتر انجام شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها