سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۱۰۶۱۷۷
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با انتشار متنی در صفحه توئیتر خود از ردپای بازی رقبای شکست خورده انتخابات شورای شهر در ماجرای استعفای نجفی خبر داد.
تدبیر24» حجت نظری عضو شورای شهر تهران با اشاره به ماجرای استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری تهران از مخالفت خود با این استعفا خبر داد و نوشت: « شورای شهرتهران نباید واردبازی‌ رقیبی شود که رای مردم ناکامش کرده. پذیرش استعفای دکتر نجفی نه گام آخر بلکه نخستین گام بازی ناامیدکردن مردم از صندوق رای است.»
نظری در ادامه توئیت خود آورده است: « برای صیانت از امانت مردم با استعفای شهردارتهران مخالفم و از او و همکارانم می‌خواهم درادامه مسیر محکم‌تر و منسجم‌تر باشیم.»
این عضو شورای شهر تهران همچنین در کانال تلگرام خود آورده است:«رای و اعتماد مردم، امانت بزرگیست که به ما منتخبان شورای شهر تهران سپرده شده است.»

پایان پیام
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها