بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 31
کد خبر: ۱۰۶۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد.

تدبیر24»سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر بارش پراکنده باران در محور رامسر در استان مازندران مشاهده می‌شود.

رئس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد وضعیت ترافیکی راه‌های کشور نیز گفت: در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس، محدوده‌های ابتدای محور تا کیلومتر ۹، آدران، سد کرج و تونل ۵ ترافیک سنگین است. محدوده‌های سه راهی دیزین، پل زنگوله، سیاه بیشه و هزار چم نیز با ترافیک نیمه‌سنگین همراه است. ترافیک در طول محور نیز پرحجم و روان است.

وی با اشاره به ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده‌ دزدبن، هراز چم و سیاه بیشه ترافیک نیمه سنگین است و طول محور نیز با ترافیک پرحجم و روان همراه است.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: در محور هراز، محدوده مبارک آباد تا امامزاده هاشم (ع) و محدوده‌های لاسم، امامزاده علی، آب‌اسک، گزنک، شنگلده و بایجان در هر دو مسیر نیمه سنگین است و در طول مسیر نیز ترافیک پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، در مورد ترافیک در محور فیروزکوه نیز گفت: در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوه ورودی شهرهای زیآب، سوادکوه و شیرگاه ترافیک نیمه‌سنگین را شاهد هستیم.

وی همچنین ادامه داد: در باند شمالی آزادراه کرج-قزوین از پل فردیس تا پل حصارک ترافیک پرحجم و روان است. همچنین در آزادراه قزوین-رشت، محدوده‌های لوشان-منجیل و رودبار با ترافیک نیمه‌سنگین همراه است. در طول این محور هم ترافیک پرحجم و روان دیده می‌شود.

سرهنگ رحمانی با اشاره به اینکه ترافیک در محدوده عوارضی در آزادراه تهران-قم نیمه‌سنگین است؛ به وضعیت ترافیکی در محورهای استان خراسان رضوی نیز اشاره کرد و گفت: آزادراه مشهد-ملک‌آباد در محدوده عوارضی ملک‌آباد ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم.

وی همچنین گفت: در استان گلستان در محور گالیکش-جنگل گلستان در هر دو مسیر پرحجم و روان است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها