ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 08
کد خبر: ۱۰۶۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
فیلم علمی-تخیلی «شماره یک آماده» با فروشی بالغ بر ۱۸۰ میلیون دلار پرفروش‌ترین فیلم یک هفته اخیر در گیشه جهانی سینما نام گرفت.
تدبیر24»جدیدترین ساخته «استیون اسپیبرگ» در اولین هفته نمایش در ۱۸۲۰۰ سال سینمای چین به فروش ۶۱.۷ میلیون دلاری دست یافت تا رکورد فروش آغازین کمپانی برادران «وارنر» در کشور چین را به خود اختصاص دهد.

«شماره یک آماده» در ۳۵۶۰۰ سالن سینمایی ۶۲ کشور دیگر جهان نیز به فروش ۱۲۸ میلیون دلار دست یافت تا در مجموع با فروش ۱۸۱.۳ دلار پرفروش‌ترین فیلم گیشه جهانی سینما در هفته میلادی گذشته باشد.

ساخته جدید «اسپیلبرگ» در تمام بازارها در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین در صدر گیشه فروش سینماها قرار گرفته است. این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته «ارنست کلاین» در سال ۲۰۱۱ ساخته شده و داستان آن درباره مرد جوانی است که به‌ دنبال شکار تخم‌مرغ هلیدی است، تخم‌مرغ هلیدی نام گنجی پنهان‌شده در دنیایی مجازی است.

اما فیلم «حاشیه اقیانوس آرام: طغیان» به کارگردانی «استیون دنایت» این هفته نیز در ۶۳ بازار بین‌المللی به اکران خود ادامه داد و با ثبت فروش ۲۲.۲ میلیون دلاری، جمع فروش خود را به ۱۶۸.۲ میلیون دلار ارتقاء داد.

فیلم «پُست» دیگر ساخته «اسپیلبرگ» در آخرین روزهای اکران خود ۲.۵ میلیون دلار از محل ۲۲ کشور کسب کرد و فروش خارجی خود را به بیش از ۳۵ میلیون دلار رساند. ضمن این که دو فیلم نامزد اسکار «تاریک‌ترین ساعت» و «لیدی برد» نیز تاکنون به فروش ۸۹.۶ میلیون دلار و ۲۱.۹ میلیون دلار دست یافته‌اند.

برچسب ها: تدبیر24 ، اسپیلبرگ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها