بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 31
کد خبر: ۱۰۶۶۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
با پایان رسمی تعطیلات نوروزی موج بازگشت مسافران جاده‌ای که از چند روز قبل آغاز شده همچنان ادامه دارد و همین موضوع بسیاری از محورهای شریانی کشور را با ترافیکی نیمه سنگین مواجه کرده است.
تدبیر24»هرچند آخرین وضعیت بررسی‌های صورت گرفته از سوی وزارت راه و شهرسازی نشان می‌دهد که میزان تردد در جاده‌ها در قیاس با ۲۴ ساعت قبل حدود ۹ درصد کاهش پیدا کرده، اما همچنان بسیاری از راه‌های اصلی ترافیکی نیمه‌سنگین را پشت سر می‌گذارد.

در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه قزوین به کرج با ثبت بیش از ۱۱۴ هزار تردد پرترافیک‌ترین مسیر بوده و پس از آن آزادراه‌های کرج به تهران، کرج به قزوین، تهران به کرج و قم به تهران قرار داشتند. محورهای تبریز به ایلخچی و رشت به امامزاده هاشم نیز دیگر راه‌هایی هستند که بیشترین ترافیک را به خود اختصاص دادند.

آخرین وضعیت نقشه‌های ترافیکی نشان می‌دهد که در حال حاضر راه‌های اصلی استان تهران شرایطی نسبتا عادی را پشت سر می‌گذارد و جز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – کرج و محور پردیس به تهران دیگر مسیرها شرایطی نسبتا عادی را پشت سر می‌گذارد.

این در حالی است که در ساعات قبل و توجه به افزایش حجم ورودی مسافران به تهران تقریبا بسیاری از محورهای اصلی استان با ترافیک سنگین مواجه بود.

استان مازندران نیز که یکی از اصلی‌ترین استان‌های میزبان مسافران نوروزی بوده همچنان در سه مسیر فیروزکوه، هراز و چالوس با ترافیک نیمه سنگین در برخی از بخش‌ها مواجه است، اما در حال حاضر ترافیک در نوار ساحلی این استان حالتی روان داشته و از رامسر تا بابلسر رفت و آمد خودروها به شکل عادی دنبال می‌شود.

در استان گیلان نیز راه‌های اصلی ترافیکی نیمه سنگین و در برخی از بخش‌ها سنگین را پشت سر می‌گذارد. در آزادراه قزوین – رشت در محدوده بین رودبار تا رشت در چند نقطه ترافیک نیمه سنگین و سنگین گزارش شده و مسیرهای فومن و صومعه‌سرا نیز ترافیکی نیمه سنگین را پشت سر می‌گذارد، اما مسیرهای ارتباطی به مازندران و اردبیل شرایط ترافیکی عادی دارد.

در خراسان رضوی نیز شرایط رفت و آمدها به شکل عادی درآمده و تقریبا تمام محورهای اصلی این استان با ترافیکی روان فعالیت می‌کند.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی وزارت راه و شهرسازی محدودیت‌های ترافیکی نوروزی تا ۱۷ فروردین‌ماه امسال ادامه خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها