از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 19
کد خبر: ۱۰۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در ایام نوروز هیچ مشکل امنیتی در تهران نداشتیم از افزایش ۲۵ درصدی کشف جرائم و همچنین کشف و ضبط بیش از یک تن انواع مواد مخدر در این ایام خبر داد.

تدبیر24»سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اقدامات پلیس در ایام نوروز گفت: با برنامه‌ریزی مفصل و کاملی که انجام داده بودیم و با استقرار ۳۱۳ چادر و ایستگاه نوروزی، استقرار بیش از هزار و ۲۰۰ گشت خودرویی، موتوری و پیاده تلاش کردیم، وضعیت امنیتی مطلوبی را در تهران برقرار کنیم.

وی ادامه داد: امسال کم مشکل‌ترین تعطیلات نوروزی را سپری کردیم و هیچ‌گونه مشکل خاصی نداشتیم، ضمن اینکه افزایش ۲۵ درصدی در کشف جرائم را در پایان تعطیلات نوروزی در شهر تهران شاهد بودیم. همچنین بیش از یک تن انواع مواد مخدر را در ایام نوروز کشف کردیم که نزدیک به ۱۴۰ درصد افزایش نسبت به دوره‌های گذشته داشته است.

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره حوادث و سوانح ترافیکی در ایام نوروز گفت: در بخش حوادث و سوانح رانندگی وضعیت بسیار قابل قبولی را در ایام نوروز داشتیم و آمارها در حوادث جرحی بسیار پایین‌تر از سال گذشته است و در حوادث منجر به فوت نیز با سال گذشته برابر هستیم.

سردار رحیمی با بیان اینکه از امروز (شنبه) طرح عادی برای ارائه خدمات مختلف به مردم در بخش‌های متعدد پلیس آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه به لطف خدا در ایام نوروز با اقدامات و تدابیری که از قبل در نظر گرفته بودیم، مشکل و حادثه امنیتی خاصی در شهر تهران نداشتیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص افزایش تعداد کلانتری‌ها در شهر تهران گفت: برای ارتقای امنیت شهر تهران موضوع افزایش تعداد کلانتری‌ها در شورای امنیت کشور مصوب و مقرر شده است؛ ۴۰ کلانتری به تعداد کلانتری‌های شهر تهران افزوده شود.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه برای ایجاد کلانتری‌ها، شهرداری، فرمانداری و استانداری نیز باید به نیروی انتظامی کمک کنند، تصریح کرد: متاسفانه تا این لحظه فقط جلسات برگزار شده است و هیچ اقدامی صورت نگرفته و در حد برگزاری جلسات بوده است و تعداد کلانتری‌ها در همان وضعیت قبل است.

برچسب ها: تدبیر24 ، مواد مخدر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها