ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۱۰۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در ایام نوروز هیچ مشکل امنیتی در تهران نداشتیم از افزایش ۲۵ درصدی کشف جرائم و همچنین کشف و ضبط بیش از یک تن انواع مواد مخدر در این ایام خبر داد.

تدبیر24»سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اقدامات پلیس در ایام نوروز گفت: با برنامه‌ریزی مفصل و کاملی که انجام داده بودیم و با استقرار ۳۱۳ چادر و ایستگاه نوروزی، استقرار بیش از هزار و ۲۰۰ گشت خودرویی، موتوری و پیاده تلاش کردیم، وضعیت امنیتی مطلوبی را در تهران برقرار کنیم.

وی ادامه داد: امسال کم مشکل‌ترین تعطیلات نوروزی را سپری کردیم و هیچ‌گونه مشکل خاصی نداشتیم، ضمن اینکه افزایش ۲۵ درصدی در کشف جرائم را در پایان تعطیلات نوروزی در شهر تهران شاهد بودیم. همچنین بیش از یک تن انواع مواد مخدر را در ایام نوروز کشف کردیم که نزدیک به ۱۴۰ درصد افزایش نسبت به دوره‌های گذشته داشته است.

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره حوادث و سوانح ترافیکی در ایام نوروز گفت: در بخش حوادث و سوانح رانندگی وضعیت بسیار قابل قبولی را در ایام نوروز داشتیم و آمارها در حوادث جرحی بسیار پایین‌تر از سال گذشته است و در حوادث منجر به فوت نیز با سال گذشته برابر هستیم.

سردار رحیمی با بیان اینکه از امروز (شنبه) طرح عادی برای ارائه خدمات مختلف به مردم در بخش‌های متعدد پلیس آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه به لطف خدا در ایام نوروز با اقدامات و تدابیری که از قبل در نظر گرفته بودیم، مشکل و حادثه امنیتی خاصی در شهر تهران نداشتیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص افزایش تعداد کلانتری‌ها در شهر تهران گفت: برای ارتقای امنیت شهر تهران موضوع افزایش تعداد کلانتری‌ها در شورای امنیت کشور مصوب و مقرر شده است؛ ۴۰ کلانتری به تعداد کلانتری‌های شهر تهران افزوده شود.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه برای ایجاد کلانتری‌ها، شهرداری، فرمانداری و استانداری نیز باید به نیروی انتظامی کمک کنند، تصریح کرد: متاسفانه تا این لحظه فقط جلسات برگزار شده است و هیچ اقدامی صورت نگرفته و در حد برگزاری جلسات بوده است و تعداد کلانتری‌ها در همان وضعیت قبل است.

برچسب ها: تدبیر24 ، مواد مخدر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها