يك مشكل؛ يك راه‌حل عبدی

يك مشكل؛ يك راه‌حل

در بخش اول اين يادداشت به مشكل تصميم‌گيري و سياستگذاري ايران در دو موضوع ارز و انرژي اشاره شد و اينك به راه‌حل پيشنهادي پرداخته خواهد شد.
مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم کاظمی

مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم

اين روزها كه باز هم ابعاد بزرگي از مفاسد اقتصادي افشا شده و در همين رابطه افرادي بازداشت شده‌اند، نگراني‌هاي زيادي در اذهان مردم پديد آمده و بيش از گذشته روح و روان جامعه را جريحه‌دار كرده است.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۱۰۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه خبر داد.

تدبیر24»جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۵۵ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام ابتدای خیابان حبیب‌الله به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی گزارش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شود تصریح کرد: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی بود که در هر طبقه یک واحد ۷۰ متری قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان همسایه‌ها که متوجه انتشار دود و آتش‌سوزی در واحد طبقه دوم شده بودند در را باز کرده و وارد آپارتمان شده‌بودند.

ملکی با بیان اینکه زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند یک اتاق‌خواب در همین واحد کاملا شعله‌ور بود گفت: آتش‌در حال سرایت به دیگر بخش‌های ساختمان نیز بود دود بسیار غلیظی تمام این واحد را فراگرفته بود و دود به طبقات بالایی نیز منتشر شده بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه افرادی که در طبقه بالا بودند خود را سریع به بیرون منزل رسانده و مشکل محبوس شده نداشتیم. در منزل طبقه دوم نیز کسی نبود و همسایه‌ها درب منزل را باز کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: بلافاصله عملیات را آغاز کردند و از سرایت آتش جلوگیری کرده خوشبختانه در این حادثه مصدومیت نداشتیم.

وی درباره علت وقوع حادثه گفت: کارشناسان در حال برسی علت حادثه هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها