بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی منتظرالقائم

بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی

چهارشنبه گذشته به ناگاه خبر‌هایی از احساس بوی نامطبوع در بخش‌های مرکزی شهر تهران دست به دست شد.
ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد انبارلویی

ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد

کسی در این واقعیت تردید ندارد که تحریم‌های ظالمانه امریکا ملت ایران را هدف قرار داده است.
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
کد خبر: ۱۰۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه خبر داد.

تدبیر24»جلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۵۵ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام ابتدای خیابان حبیب‌الله به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی گزارش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شود تصریح کرد: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی بود که در هر طبقه یک واحد ۷۰ متری قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان همسایه‌ها که متوجه انتشار دود و آتش‌سوزی در واحد طبقه دوم شده بودند در را باز کرده و وارد آپارتمان شده‌بودند.

ملکی با بیان اینکه زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند یک اتاق‌خواب در همین واحد کاملا شعله‌ور بود گفت: آتش‌در حال سرایت به دیگر بخش‌های ساختمان نیز بود دود بسیار غلیظی تمام این واحد را فراگرفته بود و دود به طبقات بالایی نیز منتشر شده بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه افرادی که در طبقه بالا بودند خود را سریع به بیرون منزل رسانده و مشکل محبوس شده نداشتیم. در منزل طبقه دوم نیز کسی نبود و همسایه‌ها درب منزل را باز کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: بلافاصله عملیات را آغاز کردند و از سرایت آتش جلوگیری کرده خوشبختانه در این حادثه مصدومیت نداشتیم.

وی درباره علت وقوع حادثه گفت: کارشناسان در حال برسی علت حادثه هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها