يك مشكل؛ يك راه‌حل عبدی

يك مشكل؛ يك راه‌حل

در بخش اول اين يادداشت به مشكل تصميم‌گيري و سياستگذاري ايران در دو موضوع ارز و انرژي اشاره شد و اينك به راه‌حل پيشنهادي پرداخته خواهد شد.
مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم کاظمی

مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم

اين روزها كه باز هم ابعاد بزرگي از مفاسد اقتصادي افشا شده و در همين رابطه افرادي بازداشت شده‌اند، نگراني‌هاي زيادي در اذهان مردم پديد آمده و بيش از گذشته روح و روان جامعه را جريحه‌دار كرده است.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۱۰۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
انتظار می‌رود حدود ۳۰ درصد از پروازهای شرکت ایر فرانس در پی ادامه اعتصاب‌های کارکنان این شرکت لغو شوند.
تدبیر24»انتظار می‌رود حدود ۳۰ درصد از پروازهای شرکت «ایر فرانس» برای امروز –چهارشنبه- لغو شوند. خدمه و کارکنان زمینی این شرکت امروز هفتمین روز از اعتصاب خود را آغاز کردند. 

بنا بر اعلام اتحادیه‌ها، کارگران حق دارند از سودی که سالیانه در اثر کاهش هزینه‌هایی که در پی بازگشت ساز وکار حمل‌ونقل هوایی به سودآوری به‌دست می‌آید، بهره‌مند شوند. اتحادیه‌های کارگری درخواست افزایش حقوق شش درصدی دارند. حقوق کارکنان این شرکت از سال ۲۰۱۱ به این سو ثابت مانده و تغییری نکرده است. 

بنا به اعلام اتحادیه‌ها، این اعتصاب‌ها تاکنون ۲۰۰ میلیون یورو (۲۴۷ میلیون دلار) به ایر فرانس لطمه وارد کرده است.

حدود ۴۰ درصد از پروازهای با مسافت بالا و ۲۵ درصد از پروازهای با مسافت کم که از مبدا یا به مقصد فرودگاه پاریس اورلی حرکت می‌کنند، لغو خواهند شد. 

از زمان شروع اعتصاب‌ها در تاریخ ۲۲ فوریه، چندین ملاقات میان نمایندگان کارگران و مدیریت ایر فرانس برگزار شده است، اما اتحادیه‌ها اعلام کرده‌اند هنوز هیچ پاسخ رضایت‌بخشی در این زمینه دریافت نکرده‌اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها