يك مشكل؛ يك راه‌حل عبدی

يك مشكل؛ يك راه‌حل

در بخش اول اين يادداشت به مشكل تصميم‌گيري و سياستگذاري ايران در دو موضوع ارز و انرژي اشاره شد و اينك به راه‌حل پيشنهادي پرداخته خواهد شد.
مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم کاظمی

مفاسد اقتصادي سوهان روح مردم

اين روزها كه باز هم ابعاد بزرگي از مفاسد اقتصادي افشا شده و در همين رابطه افرادي بازداشت شده‌اند، نگراني‌هاي زيادي در اذهان مردم پديد آمده و بيش از گذشته روح و روان جامعه را جريحه‌دار كرده است.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۱۰۷۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در نشست روز دوشنبه خود درباره ایران و روند اجرای برجام رایزنی خواهد کرد.
تدبیر24»نشست شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا قرار است روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه با حضور وزیران امور خارجه کشورهای عضو برگزار شود که در آن موضوعات مختلف از جمله سوریه، روسیه، ایران، بالکان غربی و موضوعات داخلی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا وزیران امور خارجه در این نشست درباره وضعیت ایران و برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) رایزنی خواهند کرد. آن‌ها گفت‌وگوهای خود در آخرین نشست شورای روابط خارجی که 19 مارس برگزار شده بود را دنبال خواهند کرد.

در نشست 19 مارس وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا بر اهمیت توافق هسته‌ای با ایران برای امنیت منطقه و فراتر از آن تاکید کردند و خواستار تضمین ادامه پایبندی تمام طرف‌ها به این توافق شدند.

وزیران امور خارجه همچنین در این نشست به موضوعات دیگر به ویژه برنامه موشکی بالستیک ایران و نفوذ ایران در منطقه پرداختند.

****

خبرگزاری رویترز پیش از این به نقل از منابع دیپلماتیک مدعی شد که وزیران اروپایی درباره اعمال تحریم‌های موشکی تازه علیه ایران بحث و رایزنی کرده‌اند و قصد دارند این تحریم‌ها را تا نشست روز 27 فروردین نهایی کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، برجام
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها