تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۱۰۷۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰
رئیس اداره ثبت و احوال اردستان آمار ازدواج و طلاق در شهرستان اردستان را بسیار نگران کننده عنوان و تاکید کرد: شیوه زندگی در تصمیم برای ازدواج و طلاق از اهمیت زیادی برخوردار است.
تدبیر24»علیرضا یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طبق آمار سازمان ثبت احوال میزان موالید اردستان در سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ کاهش 5.4 درصدی داشته است به طوری که در سال ۹6 در مجموع 597  تولد به ثبت رسیده که از این میزان 293 نفر دختر و 304 نفر پسر متولد شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال 96 تعداد 289 واقعه فوت ثبت شده است افزود: این میزان نیز نسبت به مدت مشابه با افزایش 1.4 درصدی مواجه بوده است.

رئیس اداره ثبت و اجوال اردستان با اشاره به اجرای طرح مکانیزه کردن شناسنامه‌ها، تصریح کرد: در قالب این طرح تاکنون 7 هزار و 102 شناسنامه مکانیزه در سطح شهرستان صادر شده و با تسهیل و تسریع در این زمینه انتظار داریم تا مردم شهرستان نسبت به مکانیزه کردن شناسنامه‌های خود اقدام کنند.

یوسفی خاطرنشان کرد: همچنین 14 هزار و 767 مورد صدور کارت ملی هوشمند انجام شده است که با افزایش 268 درصدی نسبت به سال 95 بوده است.

وی گفت: از آغاز اجرای طرح صدور کارت ملی هوشمند تاکنون 75 درصد مردم شهرستان اردستان برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کرده و کارت ملی برای آنها صادر شده است.

رئیس اداره ثبت و احوال اردستان آمار ازدواج و طلاق در شهرستان اردستان را  بسیار نگران کننده عنوان و تاکید کرد: بنابراین شیوه زندگی در تصمیم برای ازدواج و طلاق گرفتن از اهمیت زیادی برخوردار است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها