سختي، ابهام، انتظار ظریفیان

سختي، ابهام، انتظار

انتخاب وزير براي وزارت علوم حكايت از اين داشت كه به دلايل عديده، اين انتخاب براي دولت كار ساده‌اي نيست چون نتوانست يكسري از كانديداها را معرفي كند.
چين، ايران را رها نمي‌كند عسگراولادی

چين، ايران را رها نمي‌كند

اخبار ضد و نقيضي در طي روزهاي گذشته در مورد ترك شركت‌هاي چيني از ايران به گوش مي‌رسد، موضوعي كه موجب شد تا اعضاي اتاق بازرگاني روز چهارشنبه ميزبان سفراي ايران و چين، و وزير امور اقتصاد و دارايي باشند تا مسائل و مشكلات في‌مابين ادامه همكاري بين ايران و چين را بررسي كنند.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۱۰۷۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
امانوئل ماکرون- رئیس جمهور فرانسه- در مصاحبه جنجالی با دو روزنامه‌نگار حرفه‌ای از اصلاحات اقتصادی نامحبوب خود دفاع کرد.
تدبیر24»در دومین مصاحبه تلویزیونی ظرف یک هفته اخیر که با هدف جلب حمایت‌های اجتماعی از اصلاحات اقتصادی مد نظر دولت انجام می‌شود، نه مکرون و نه مصاحبه کنندگان نتوانستند طرف مقابل را مقهور کنند. به رسم مصاحبه با روسای جمهور فرانسه، دو روزنامه نگار معروف سعی کردند مصاحبه ای چالشی به مناسبت نخستین سالگرد حضور مکرون در قدرت با او برگزار کنند.

مکرون در پاسخ به یکی از خبرنگاران که در خصوص تظاهرات اخیر این کشور سوال کرد، او را به جانبداری متهم کرد و این کار باعث شد تا خبرنگار به وی پاسخ دهد: نه شما معلم ما هستیم و نه ما دانش آموز شما. مکرون به دفعات به دلیل سیاست اقتصادی طرفدار کسب و کار خود که باعث شده است در بین مخالفان به رئیس جمهور ثروتمندان معروف شود، مورد حمله قرار گرفت.

مکرون که در مصاحبه با ادوی پلنل- از پایگاه مدیاپارت- و پژان ژاک بوردین- از رادیو " آر ام سی" صحبت می‌کرد گفت: واضح است که در خصوص اقدامات دولت در زمینه مالیات بر ثروت عذرخواهی نمی‌کنم زیرا این پول مجددا در اقتصاد سرمایه‌گذاری خواهد شد.

با این حال با بالا گرفتن بحث پس از سوالات در خصوص سیاست‌های مالیاتی یکی از روزنامه‌نگاران به مکرون گفت شما به این دلیل سخنان مرا قطع می‌کنید که برایتان آزاردهنده است. مکرون نیز در پاسخ به سوالات جنجالی گفت: مزخرف گویی را تمام کنید! یا این که: شماها قاضی نیستید!

برچسب ها: تدبیر24 ، ماکرون
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها