بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی منتظرالقائم

بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی

چهارشنبه گذشته به ناگاه خبر‌هایی از احساس بوی نامطبوع در بخش‌های مرکزی شهر تهران دست به دست شد.
ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد انبارلویی

ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد

کسی در این واقعیت تردید ندارد که تحریم‌های ظالمانه امریکا ملت ایران را هدف قرار داده است.
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
کد خبر: ۱۰۷۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه درباره احتمال آبگرفتگی معابر در برخی از نقاط استان هشدار داد و گفت: طی دو شب آینده ممکن است دمای برخی نواحی سردسیر استان زیر صفر برود.

تدبیر24»سعید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: عمده فعالیت موج ناپایداری که بر جو استان حاکم است مربوط به امروز(دوشنبه) خواهد بود و طی دو روز آینده بارش چندانی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: اگرچه بارندگی این موج مانند موج قبلی که در برخی نقاط تا 100 میلی‌متر هم بارندگی داشتیم نیست، اما ممکن است در برخی نواحی استان باعث آبگرفتگی معابر شود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به هسته سردی که این موج ناپایدار دارد، یادآوری کرد: این امر احتمال وقع رگبار تگرگ را تا امروز ایجاد می‌کند.

قاسمی وزش باید نسبتا شدید را از دیگر پیامدهای فعالیت این سامانه ناپایدار برای کرمانشاه دانست و عنوان کرد: سرعت وزش باد ممکن است تا 50 کیلومتر در ساعت هم برسد.

به گفته قاسمی عمده فعالیت این سامانه بارشی مربوط به نواحی شمالی و شرقی استان و عمدتا هم تا اواخر وقت امروز خواهد بود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه تاکید کرد: این موج طی دو شب آینده (امشب و فرداشب) کاهش محسوس دمای هوا را در پی خواهد داشت، به گونه‌ای که دمای برخی نواحی سردسیر استان دو تا سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر هم خواهد رفت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها