بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی منتظرالقائم

بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی

چهارشنبه گذشته به ناگاه خبر‌هایی از احساس بوی نامطبوع در بخش‌های مرکزی شهر تهران دست به دست شد.
ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد انبارلویی

ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد

کسی در این واقعیت تردید ندارد که تحریم‌های ظالمانه امریکا ملت ایران را هدف قرار داده است.
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
کد خبر: ۱۰۷۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
‍ سازمان هواشناسی از ادامه بارش ها در کشور و احتمال سیلابی شدن معابر و رودخانه‌ها در برخی از استان‌ها هشدار داد.
تدبیر24»با مشاهده سیلاب در مسیرهای عبوری از ورود با خودرو به درون سیلاب خودداری شود، زیرا غالبا به سبب گل آلود بودن عمق سیلاب مشخص نیست.
 
امروز یکشنبه  بارش برف در ارتفاعات البرز در مسیرهای ارتباطی شمال و جنوب این رشته کوه بین استان‌های اردبیل-زنجان، رشت-قزوین، مازندران-تهران، سمنان-مازندران، سمنان- گلستان و خراسان شمالی-خراسان رضوی به حداکثر خود رسید و همچنین روز دوشنبه در محورهای کوهستانی زاگرس در محورهای کردستان-کرمانشاه، همدان-لرستان، لرستان-چهارمحال و بختیاری-اصفهان-خوزستان بارش باران همراه با برف در برخی مناطق پیش بینی می‌شود.

بر این اساس احتمال لغزندگی و اختلال در حمل و نقل در جاده ها و گردنه‌های کوهستانی نواحی ذکر شده وجود دارد. بنابراین ضمن بکارگیری تجهیزات زمستانی، با کسب اطلاع از وضعیت جاده نسبت به تردد در این مسیرها اقدام شود.

هشدار هواشناسی کرمان درباره سیل و آبگرفتگی در استان

کارشناس هواشناسی استان کرمان با اشاره به  ناپایداری هوا دراین هفته افزود: این ناپایداری ها به صورت وزش بادهای نسبتا شدید همراه با گرد و خاک و افزایش ابر و بارش رگباری و رعد و برق پیش بینی می شود.هشدار سیل و ابگرفتگی این هفته در استان کرمان

سلاجقه همچنین از سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر در این مدت خبر داد.

به گفته وی در پی بارندگی های اخیر ، راین با 23 میلی متر بیشترین  بارندگی و زرند با 9 میلیمتر کمترین بارندگی را داشته است.

کارشناس هواشناسی استان کرمان گفت: در دشتخاک 20 ملیمتر ، کرمان و شهربابک 15 میلی متر در کوهبنان 14 میلیمتر ، لاله زار و گلباف 11میلیمتر باران باریده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها