نماد گفت‌وگوي ملي مازنی

نماد گفت‌وگوي ملي

نشست روز گذشته سران سه قوه كه به تعبير رييس‌جمهوري، از نظر گردهم ‌آوردن همه مديران ارشد قواي سه‌گانه زير سقف «خانه ملت» بي‌سابقه بود؛ در فضايي همدلانه و به‌دور از هرگونه تنش و ناآرامي برگزار شد و شخصا معتقدم اگر قرار باشد عنواني براي اين نشست بگذاريم، بايد از آن به عنوان «نماد گفت‌وگوي ملي» ياد كنيم...
مشكلات زنان نيازمند همدلي سه قوه سلحشوری

مشكلات زنان نيازمند همدلي سه قوه

جلسه روز گذشته سران قوا كه به ميزباني مجلس شوراي اسلامي و با حضور حجت‌الاسلام حسن روحاني رييس‌جمهوري، علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي و همچنين آيت‌الله صادق آملي‌لاريجاني برگزار شد، نشستي صميمي و دوستانه، با تاكيد بر لزوم همدلي همه قواي سه‌گانه براي حل مشكلات بود.
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
کد خبر: ۱۰۷۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درخصوص حادثه آتش‌سوزی در قهوه خانه‌ای در شهرستان چالوس گفت: براساس گزارش پلیس آگاهی دستورات قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس صادر شد.
تدبیر24»سید یونس حسینی عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درخصوص حادثه آتش سوزی در قهوه خانه‌ای در شهرستان چالوس گفت: براساس گزارش پلیس آگاهی دستورات قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درادامه افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی استان و پلیس آگاهی شهرستان چالوس فردی به نام "م –ح" دستگیر شد.

این مقام قضایی ادامه داد: پس از تحقیقات در این مورد و اقرار متهم، فرد به لحاظ اختلاف شخصی با پدرش به علت اینکه پدر نامبرده بیشتر اوقات جهت قماربازی در قهوه خانه مذکور حضور یافته و نسبت به خانواده و امرار معاش فرزندان خود بی توجه بود؛ پس از درگیری مختصر بین پدر و پسر، فرزند با تهیه مقداری بنزین از یکی از جایگاه‌های سوخت، به قهوه خانه مورد نظر مراجعه و آن جا  را به آتش می‌کشد.

 این مقام قضایی در ادامه اظهار کرد :  در این حادثه تعداد ۱۱ نفر دچار سانحه سوختگی و تعداد سه نفر هم دچار شکستگی از ناحیه پا و کمر شده‌اند که به لحاظ شدت جراحات مصدومین به بیمارستان زارع ساری منتقل شده‌اند.

وی افزود: متهم پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری روانه زندان شد. که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

برچسب ها: تدبیر24 ، متهم
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها