انزواي آمريكا و انسجام داخلي ايران برومندی

انزواي آمريكا و انسجام داخلي ايران

در شرايطي كه با خروج ايالات متحده از برجام، شاهد حمايت قاطع كشورهاي اروپايي در كنار چين و روسيه از توافق هسته‌اي با ايران بوديم، به نظر مي‌رسد از طرفي همگرايي جريان‌هاي سياسي داخل كشور در اين شرايط و اتحاد و انسجام داخلي بتواند در پيشبرد امور و تحقق اهداف اقتصادي و غيراقتصادي دولت ياري‌رسان باشد و از ديگرسو بايد توجه داشته باشيم كه نكاتي خط‌قرمز تمامي جريان‌هاي سياسي داخل كشور است.
توفيقات و تمهيدات حقشناس

توفيقات و تمهيدات

حزب اعتماد ملي محصول تحقق يكي از وعده‌هاي انتخاباتي آقاي كروبي در سال ١٣٨٤ است. نامزد رياست‌جمهوري در سال ٨٤ وعده داده بود كه در صورت پيروزي يا عدم پيروزي حزب، روزنامه و شبكه ماهواره‌اي راه‌اندازي مي‌كند. شبكه ماهواره‌اي به خاطر مغايرتي كه آن زمان احساس مي‌شد با سياست‌هاي كلي نظام دارد، راه‌اندازي نشد اما حزب و روزنامه اعتماد ملي براساس وعده انتخابات تشكيل شدند.
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
کد خبر: ۱۰۷۵۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد از مصدومیت محمد موحدی‎کیا محیط‎بان این منطقه در درگیری با متخلفین زیست محیطی خبر داد.
تدبیر24»علیرضا رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:محمد موحدی‎کیا محیط‎بان پر تلاش منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد در حین گشت و کنترل جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی به سه نفر متخلف که با تبر اقدام به قطع درختان کرده بودند، برخورد می‎کند و حسب وظیفه ضمن جلوگیری از جرم و ضبط آلات جرم متخلفین را جهت اخذ توضیحات و تنظیم صورتجلسه به پاسگاه محیط‎بانی سرمرغ هدایت می‎کند.

رحیمی با بیان اینکه تعداد این متخلفین سه  نفر بوده، افزود: در این درگیری محیط‎بان موحدی‎کیا دچار مصدومیت از ناحیه سر و صورت، گونه چپ و قفسه سینه شده که با حضور نیروهای محیط زیست و تماس با مرکز فوریت‎های پزشکی به بیمارستان منتقل و بستری می‎شود.

مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد یادآور شد: با اخذ دستور از مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی متخلفین دستگیر و به مقامات قضایی معرفی شدند که تا رسیدگی کامل به پرونده در بازداشت به سر می‎برند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها