مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 21
کد خبر: ۱۰۷۵۹۵
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد از مصدومیت محمد موحدی‎کیا محیط‎بان این منطقه در درگیری با متخلفین زیست محیطی خبر داد.
تدبیر24»علیرضا رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:محمد موحدی‎کیا محیط‎بان پر تلاش منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد در حین گشت و کنترل جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی به سه نفر متخلف که با تبر اقدام به قطع درختان کرده بودند، برخورد می‎کند و حسب وظیفه ضمن جلوگیری از جرم و ضبط آلات جرم متخلفین را جهت اخذ توضیحات و تنظیم صورتجلسه به پاسگاه محیط‎بانی سرمرغ هدایت می‎کند.

رحیمی با بیان اینکه تعداد این متخلفین سه  نفر بوده، افزود: در این درگیری محیط‎بان موحدی‎کیا دچار مصدومیت از ناحیه سر و صورت، گونه چپ و قفسه سینه شده که با حضور نیروهای محیط زیست و تماس با مرکز فوریت‎های پزشکی به بیمارستان منتقل و بستری می‎شود.

مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‎آباد یادآور شد: با اخذ دستور از مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی متخلفین دستگیر و به مقامات قضایی معرفی شدند که تا رسیدگی کامل به پرونده در بازداشت به سر می‎برند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها