کد خبر: ۱۰۷۷۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
رئیس کلانتری 165 لواسانات از دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم داخلی بیش از 30 خودرو در لواسان خبر داد.
تدبیر24»سرگرد محمد قدیمی درباره جزئیات این موضوع گفت: چندی پیش درپی شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده لواسانات درمورد سرقت های متعدد با یک دستگاه خودروی سواری از خودروهایشان تیمی از ماموران کلانتری 165 لواسانات رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده مشخصات خودروی سارقان و همچنین چهره آنها از طریق دوربین های مداربسته در محل های سرقت به دست آمد و در اختیار ماموران گشت های انتظامی قرار گرفت تا در صورت مشاهده آنها را دستگیر کنند تا اینکه شب گذشته ماموران گشت انتظامی، این دو سارق را هنگام پرسه زنی در محدوده لواسانات مشاهده و تحت تعقیب قرار دادند که در نهایت پس از چند دقیقه تعقیب و گریز، خودروی متهمان متوقف و هر دو سارق دستگیر شدند.

رئیس کلانتری 165 لواسانات با اشاره به انتقال متهم به کلانتری اظهارکرد:  در بازرسی از  خودروی متهمان تعدادی اموال مسروقه از جمله، ضبط و باند، باکس، ساب بوفر، امپلی فایر و ... کشف شد و با انتقال متهمان به کلانتری، آنان تحت بازجویی قرار گرفته و به جرایم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودروهای بدون سیستم ایمنی، اعتراف کردند.

قدیمی با بیان اینکه این افراد به بیش از 30 فقره سرقت در محدوده های مختلف لواسانات اقرار کردند، گفت: پس از اظهارات متهمان، پرونده آنان تکمیل و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها