گیوه‌هایمان را وربکشیم! ترکان

گیوه‌هایمان را وربکشیم!

در یکسال گذشته ما با پدیده ترامپ مواجه بودیم، پدیده‌ای که در تاریخ دهه‌های اخیر در دنیا بی‌سابقه است و به نظر می‌رسد که در هیچ یک از ادوار گذشته روسای جمهور آمریکا این‌چنین علنی و آشکار نسبت به ما دشمنی اعلام نکرده‌اند.
تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه زاهد

تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه

بیش از 20 سال از 2 خرداد 76 می‌گذرد؛ به‌نظر می‌رسد تمام نیازها و مطالباتی که انباشتی از گفتمان‌های قانونگرایی، آزادی ‌خواهی، پشرفت و عدالت بود همچنان به‌عنوان چهار گفتمان جدی و نیاز اجتماعی در کشور مطرح است.
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
کد خبر: ۱۰۷۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
سلطانی‌فر :
در دیدار شیشلیک رییس بخش ورزش سازمان جهانی یونسکو با وزیر ورزش و جوانان بر تعامل، همکاری های مشترک و انتقال تجارب ایران در برنامه های توسعه ای ورزشر به سایر کشورها تاکید شد.

تدبیر24»در این دیدار که صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، مسعود سلطانی فر اظهار داشت: با توجه به سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی در زمینه گسترش تعامل با جامعه بین المللی فعال درعرصه فرهنگی اجتماعی و ورزشی، ایران حضوری موثر و اثر گذار دارد.

او در ادامه به تاثیر برجام در برقرار ی ارتباط ایران با سایر کشورها اشاره کرد و افزود: تلاش کرده ایم، در زمینه ورزش نیز ارتباط خود را با سایر کشور ها با گرفتن میزبانی ها، برگزاری اردوها و... بیشتر کنیم، تا به این ترتیب بتوانیم با سایر کشورها، ارگان ها و سازمان های بین المللی روابط عمیق تری داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش از یونسکو به عنوان مهمترین نهاد بین المللی علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد که برای ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است نام برد و گفت: به دنبال این هستیم با در نظر گرفتن مصالح ملی و فرهنگی کشورمان هرچه بیشتر با سیاست های کلی این سازمان هماهنگ شویم.

او در بخش دیگری از سخنانش توضیحاتی پیرامون ورزش معلولان و جانبازان ارائه کرد و در این خصوص گزارشی در مورد برنامه های توسعه ای ورزشی برای این قشر درحوزه همگانی، قهرمانی و کسب جایگاه ایران در رده های بین المللی بیان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها