تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۱۰۷۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
سلطانی‌فر :
در دیدار شیشلیک رییس بخش ورزش سازمان جهانی یونسکو با وزیر ورزش و جوانان بر تعامل، همکاری های مشترک و انتقال تجارب ایران در برنامه های توسعه ای ورزشر به سایر کشورها تاکید شد.

تدبیر24»در این دیدار که صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، مسعود سلطانی فر اظهار داشت: با توجه به سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی در زمینه گسترش تعامل با جامعه بین المللی فعال درعرصه فرهنگی اجتماعی و ورزشی، ایران حضوری موثر و اثر گذار دارد.

او در ادامه به تاثیر برجام در برقرار ی ارتباط ایران با سایر کشورها اشاره کرد و افزود: تلاش کرده ایم، در زمینه ورزش نیز ارتباط خود را با سایر کشور ها با گرفتن میزبانی ها، برگزاری اردوها و... بیشتر کنیم، تا به این ترتیب بتوانیم با سایر کشورها، ارگان ها و سازمان های بین المللی روابط عمیق تری داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش از یونسکو به عنوان مهمترین نهاد بین المللی علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد که برای ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است نام برد و گفت: به دنبال این هستیم با در نظر گرفتن مصالح ملی و فرهنگی کشورمان هرچه بیشتر با سیاست های کلی این سازمان هماهنگ شویم.

او در بخش دیگری از سخنانش توضیحاتی پیرامون ورزش معلولان و جانبازان ارائه کرد و در این خصوص گزارشی در مورد برنامه های توسعه ای ورزشی برای این قشر درحوزه همگانی، قهرمانی و کسب جایگاه ایران در رده های بین المللی بیان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها