تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۰۷۸۶۸
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
فرزندانمان را هر روز مجبور مي كنيم به روشي كه خودمان هم مي دانيم محكوم به فناست درس بخوانند! انبوهي از حفظيات بي فايده در ذهنشان تلمبار كنند و تحويل معلم ها بدهند .
تدبیر24»فريبا آباقري - برخلاف همه ي كشور هاي توسعه يافته اهميتي به مهارت هاي فرزندانمان داده نمي شود ، خلاقيت ها زير پرچمي كه آنها را وادار به اطاعت محض مي كند نابود مي شود! سيستم آموزشي ما دانش آموزان را مطيع بار مي آورد و هيچ خلاقيتي را تاب نمي آورد ! نسل ما با همين سبك پرورش يافته و تحصيل كرده ، انبوه تحصيل كرده گان كه اكنون هيچ مهارتي غير از تحصيل در مقطع بالاتر و تلمبار كردن مدارك ياد نگرفته !
نگرانم ! نگران فرزندم كه چيزي به جز حفظ كردن و حفظ كردن در مدرسه ياد نمي گيرد در سالهاي آخر دبيرستان بايد با استرس كنكور و ابهام تحصيل در دانشگاه روز را شب كند !
دخترم دوست دارد ياد بگيرد بفهمد و تجربه كند، اما مدرسه به او فقط مهارت تست زني را آموزش مي دهد و او را از تلاش بيشتر يا به قول خودشان غير ضروري براي فهم و تجربه ي بيشتر باز مي دارد !
اگر از قافله تست زني و مهارت هاي مربوط به آن عقب بماند در مسابقه ي كنكور جا مي ماند !
دختر كوچكم از انبوه  تكاليف مدرسه ناراضي است و كيفي كه هر روز صبح به كمك من بر دوش مي اندازد براي جثه ي او بسيار سنگين است انبوه كتاب هاي كار گاج و مبتكران و چه و چه ... كه هر روز بايد با خودش جابجا كند و نگراني من از اينكه در اين سن به دردهاي كمر و گردن دچار شود ...! نمي دانم بالاخره كي قرار است در اين سيستم فرسوده و پوسيده تغييري ايجاد شود ؟؟ نمي شود شعار قدرت اول خاور ميانه را بدهيم اما سيستم اموزشي ما عهد عتيق را بگذراند !
برچسب ها: تدبیر24 ، اصلاحات
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها