سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۱۰۷۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
نژادبهرام در گفتگو با تدبیر۲۴ از مهمترین شاخصه های شهردارتهران گفت:
مهم‌ترین شاخصه شهرداری ما اصلاح طلبی، پاکدستی، مشارکت جویی، نگاه انسان محور داشتن است؛ یعنی به شهر به عنوان دارایی قابل فروش نگاه نشود و به شهر به عنوان مخزنی برای زنده نگه داشتن روح انسان نگاه کرده و فرضت های شهر برای بالندگی را ببیند و پرورش دهد.
تدبیر24»عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در مورد ملاک‌های شورا برای انتخاب شهردار تهران به خبرنگار تدبیر۲۴ گفت: ما برای انتخاب شهردار شاخصه‌هایی داریم که بر همین اساس حرکت خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم شهردارآینده شهرمان را انتخاب کنیم.

زهرا نژاد بهرام خاطر نشان کرد: ما از مردم می‌خواهیم سعه صدر نشان دهند تا شورا بتواند در مسیر انتخاب شهردار همه جوانب را در نظر بگیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران افزود: مهم‌ترین شاخصه شهرداری ما اصلاح طلبی، پاکدستی، مشارکت جویی، نگاه انسان محور داشتن است؛ یعنی به شهر به عنوان دارایی قابل فروش نگاه نشود و به شهر به عنوان مخزنی برای زنده نگه داشتن روح انسان نگاه کرده و فرضت های شهر برای بالندگی را ببیند و پرورش دهد.

نژاد بهرام در مورد شانس زنان برای تصدی شهراری تهران گفت: متاسفانه یکی از بانوانی که پیشنهاد کرده بودیم اعلام انصراف کرد و با دو سه نفر دیگر هم که گفتگو کردیم نظر مثبت نداشتند.

گفتگو : مرضیه نگهبان مروی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها