سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۱۰۸۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
رییس و سه عضو شورای شهر تهران با یکی از کاندیداهای تصدی پست شهرداری پایتخت دیدار کردند.
تدبیر24»محمد ابراهیم انصاری لاری استاندار سابق بوشهر، فارس و ریاست سازمان ثبت احوال کشور، یکی از 7 کاندیدای تصدی پست شهرداری تهران، عصر امروز با محسن هاشمی رییس شورای شورای شهر تهران و بهاره آروین و حسن رسولی و ابراهیم امینی سه عضو هیات رییسه شورای شهر دیدار کرد.

دیدار محسن هاشمی و هیات رییسه شورا با انصاری لاری

در این دیدار که عصر امروز در دفتر انصاری لاری در مناطق آزاد کیش در تهران انجام شده است، محسن هاشمی از انصاری لاری درخواست کرده با قدرت حضور داشته باشد و کنار نکشد.

انصاری لاری در این دیدار دلیل حضور خود را حمایت بزرگان ذکر کرده و گفته است که ادامه حضور و فعالیتش با هماهنگی اعضای شورای شهر و بزرگان کشور خواهد شد.

اعضای هیات رییسه شورای شهر پیش از این با حجت‌الله میرزایی، پیروز حناچی و سمیع‌الله مکارم حسینی معاونان شهرداری تهران در محل شورای شهر دیدار کرده‌اند اما دیدار با محمدعلی افشانی، محمود حجتی و سیدمحمود حسینی خارج از شورای شهر انجام شده است.

به گزارش رویداد۲۴  پیش از این گفته شده بود انصاری لاری تمایلی به حضور در شهرداری تهران ندارد و برای ارائه برنامه‌های خود در جلسه روز چهارشنبه با گروه 5 نفره شورا حضور نیافته بود.
برچسب ها: تدبیر24 ، محسن هاشمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها