بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۱۰۸۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
رییس پلیس پایتخت گفت: ۱۹۸ اراذل و اوباش دستگیر شدند که از این تعداد ۷۴ نفر نوجوان بودند و تحویل خانواده شدند.
تدبیر24»سردار حسین رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ در حاشیه طرح دستگیری اراذل و اوباش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت طی ۱۱۸ مرحله ماموریت ۱۹۸ اراذل و اوباش دستگیر شدند که از این تعداد ۷۴ نفر نوجوان بودند و تحویل خانواده شدند.

وی در خصوص فیلم‌منتشر شده در فصای مجازی درباره درگیری ماموران گشت ارشاد گفت: در این خصوص از چهارنفری که در فیلم‌ هستند دونفر محجبه و دونفر دیگر بد حجاب بودند که پس از تذکر شروع به فحاشی کردند.

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره موضع پلیس در این مورد گفت: ما با اقتدار از مامور خود دفاع خواهیم کرد و هیچگونه قصوری از طرف مامور ما صورت نگرفته‌است. مامور ارشاد انگشتش و در گچ است.

وی با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش در این طرح تصریح کرد:۱۹۸ نفر اراذل اوباش با جرایم مزاحمت نوامیس، زور گیری درگیری و تخریب اموال عمومی دستگیر شدند که ۳۰ نفر از اراذل و اوباش سطح یک و د‌و و دارای سوابق متعدد هستند که تحت کنترل پلیس بودند.

وی ادامه داد: این ۳۰‌نفر علی رغم تعهدات تمام قوانین را زیر پا گذاشتند و در درگیرهای دست جمعی و ضد امنیتی و انتظامی حضور داشتند و در این عملیات دستگیر شدند. ۸ قبضه سلاح کمری جدید که برای اقدامات ضد امنیتی است کشف وضبط شده است. 5قبضه سلاح شکاری ، ۱۳۷ قبضه سلاح سرد همچنین ۱۶۷۸ الات قمار  و مقادیر زیادی مشروبات الکی‌ و ۲۰ هزار قلم داروهای تقلبی نیروزا کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی خاطر نشان کرد:  عملیات برقراری نظم و امنیت و برخورد با اراذل به طور مستمر در سال ۹۷ ادامه دارد و با اشراف اطلاعاتی و خبرهای مردمی این برخوردها ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: متاسفانه پس از دستگیری این افراد با گذارندن مدت کمی حبس آزاد می شوند و دوباره کار خود را انجام می دهند و برخی از اینها با راهنمایی و ارشاد کار خلاف را کنار گذاشته و اراذل باید بدانند تهران بزرگ جای اوباش گری نیست.

رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به 74 نوجوانی که در این طرح دستگیر و به خانواده هایشان تحویل داده شدند خاطرنشان کرد:  باید خانواده ها مواظب جوانان خود باشند چرا که برخی ها به دنبال آلوده کردن جوانان هستند همچنین از  مردم می خواهیم مواردی که در زمینه نا امنی و فعالیت اراذل و اوباش دارند در قالب تماس با ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

سردار رحیمی به سلسله عملیات‌های پلیس اشاره کرد و گفت: عملیات های پلیس در زمینه تمام جرایم بخصوص اراذل و اوباش کاهش پیدا کرده و وضعیت بهتر است در بخش با برخورد با اراذل اوباش و دیگر مجرمین حرکتی تهاجمی خواهیم داشت.

وی به صاحبان و مالکان قهوه خانه ها هشدار داد و گفت: صاحبان قهوه خانه ها بدانند در صورت حضور افراد بدنام و اراذل اوباش در قهوه خانه ها و در صورتی که به تذکرات پلیس توجه نکنند آنجا را پلمپ خواهیم کرد. شب گذشته ۱۸۹ مورد قهوه خانه اخطار قرار گرفتند و اکثر آن ها پلمب خواهند شد‌.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها