سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 November 01
کد خبر: ۱۰۸۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران ضمن بازدید از سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در جلسه ملاقات عمومی با بازنشستگان این سازمان حضور پیدا کرد و از نزدیک در جریان مشکلات بازنشستگان قرار گرفت.
تدبیر24»مجید فراهانی عضو و رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران به همراه سیدمهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در جلسه ملاقات عمومی سازمان بازنشستگی با بازنشستگان شهرداری حضور یافت و از مرکز خدمات رفاهی این سازمان بازدید و از نزدیک با امکانات و خدمات آن آشنا شد.

فراهانی در این بازدید ضمن اطلاع از مشکلات بازنشستگان شهرداری تهران در خصوص ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان تاکیدکرد: شورای شهرتهران آمادگی کامل دارد تا با بررسی طرح های پیشنهادی جهت بهبود وضعیت بازنشستگان به عنوان آیینه تمام نمای آینده کارکنان شهرداری تهران فرصت خدمات رسانی بهتری را برای سازمان بازنشستگی شهرداری تهران فراهم کند.

رییس کمیته بودجه و نظارت شورای شهرتهران در پایان افزود: ایجاد یک نظام تامین اجتماعی یکپارچه، منسجم و مدرن در شهرداری تهران از ضروریات است.


روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها