سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۰۸۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
تدبیر24»عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: من که عضو شورا هستم و دنبال یک خبری هستم یا می‌خواهم درباره اتفاق‌های شورا اطلاعات به‌دست بیاورم، با مشکل جدی روبه‌رو می‌شوم

به گزارش خبرنگار تدبیر۲۴ زهرا نژاد بهرام افزود : بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایی که در حوزه‌های کسب و کارهای کوچک رخ می‌دهد، دچار مشکلات عدیده‌ای می‌شوند

 پاول دوروف که تلگرام را ساخته اخیرا و در مواجهه با فیلترینگ این پیام‌رسان در روسیه گفته نسخه جدیدی ارائه کرده که  غیرقابل فیلتر شدن است. در چنین فضا و زمانه‌ای اگر بخواهیم با فیلتر شدن جلوی دسترسی دیگران را بگیریم، راه را اشتباه رفته‌ایم. ما نمی‌توانیم راه‌های ارتباطی را ببندیم.

 به جای آن باید مردم را واکسینه کنیم. باید فضا را باز بگذاریم و اجازه بدهیم مردم انتخاب کنند. همانطور که تلگرام هست، پیام‌رسان‌های داخلی که خوب هم هستند، وجود داشته باشند، کار کرده و مخاطب جذب کنند. ما باید زمان بدهیم که مردم خودشان انتخاب کنند. نمی‌توانیم برای همه‌‌ چیز مردم تصمیم بگیریم.

اشکال ندارد که فضا را برای فعالیت همه پیام‌رسان‌ها باز بگذاریم؛ تبلیغ کردن با انتخاب کردن و تصمیم گرفتن برای مردم تفاوت دارد؛ انتخاب حق مردم است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها