سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۰۸۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
درشرایطی که پیش از این بارها اعلام شده بود که روحانی مخالف جداشدن محمودحجتی از کابینه برای تصدی سمت شهرداری تهران است، سخنگوی شورای شهر تهران تلویحا این موضوع را تایید کرد.
تدبیر24» درشرایطی که پیش از این بارها اعلام شده بود که روحانی مخالف جداشدن محمودحجتی از کابینه برای تصدی سمت شهرداری تهران است، سخنگوی شورای شهر تهران تلویحا این موضوع را تایید کرد.


براساس اعلام پورتال شوراآنلاین، علی اعطا در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا رئیس‌جمهور مخالف خروج آقای حجتی از وزارت جهاد کشاورزی هستند، گفت: وی در حال حاضر وزیر آقاى روحانى هستند و حتما تصمیمى بدون هماهنگى با رئیس‌جمهور گرفته نخواهد شد.

محمود صادقی، از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از جدی ترین مخالفین شهردار شدن محمودحجتی است و بارها نسبت به انتخاب حجتی مواردی را مطرح کرده است.

پایان پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها