سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 27
کد خبر: ۱۰۸۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
رئیس شورای شهر تهران گفت: یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم چرا که همه مشکلات را با روش اعتدالی بهتر می توان حل کرد و مانع گسیختگی وحدت مردم هم شد.
تدبیر24»محسن هاشمی رفسنجانی طی سخنانی در مراسم گرامیداشت نیمه شعبان و شهید مطهری که به همت انجمن اندیشه و قلم در خانه موزه این شهید برگزار شد، با اشاره به  یاد شهیدان مطهری، بهشتی، باهنر و مرحوم هاشمی رفسنجانی و موسوی اردبیلی و نیز آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان شخصیتهای طراز اول انقلاب گفت: شهید مطهری را می‌توان به عنوان نظریه پرداز انقلاب اسلامی مطرح کرد. چرا که او تمام عمرش را گذاشت تا انقلاب اسلامی منحرف نشود و به همین دلیل از سوی یک گروه انحرافی ترور شد.

وی افزود: انتشار افکار کافی نیست، بلکه باید فضایی برای نقد ایجاد کرد و اگر بخواهیم افکار کسی را ترویج کنیم، بهترین راه آن است که اجازه دهیم افکارش به نقد گذاشته شود. این کاری است که علمای ما هم در حوزه انجام می دهند.

هاشمی رفسنجانی با مهم خواندن جلوگیری از انحراف در اهداف انقلاب اسلامی گفت: طبق اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایران آباد و آزاد با اعتدال شکل می گیرد و یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم چرا که همه مشکلات را با روش اعتدالی بهتر می توان حل کرد و مانع گسیختگی وحدت مردم هم شد.

وی در پایان از زحمات علی مطهری و خانواده استاد مطهری در نشر آثار این شهید تشکر کرد و گفت: این خانواده پای انقلاب ایستاده است و جا دارد که همه ما از آنان قدردانی کنند.

به گزارش ایسنا، در این نشست، علی مطهری، محسن هاشمی و معاون فرهنگی شهرداری تهران و مدیرعامل انجمن اندیشه وقلم از سروش محلاتی به عنوان مطهری پژوه برگزیده در روز معلم تقدیر کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها