پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۰۸۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸
در گفتگو با تدبیر24 مطرح شد؛
کاندیدایی که پیونددهنده عرصه دانشگاهی و اجرایی بوده و با چالش های تهران آشنا باشد مناسب ترین گزینه است.
تدبیر24»الهه کولایی استاد علوم سیاسی دانشگاه و فعال سیاسی درباره کاندیدای مطرح شده شهرداری تهران به خبرنگار تدبیر24 گفت : کاندیدایی که پیونددهنده عرصه دانشگاهی و اجرایی بوده و با چالش های تهران آشنا باشد مناسب ترین گزینه است.

به گزارش خبرنگار تدبیر24 کولایی در این رابطه افزود: در میان نامزدها، فردی که تجربیات دانشگاهی و نظری او در کنار ظرفیت های اجرایی و عملی زمینه ساز خدمت به مردم تهران است، گزینه مناسب است.

این فعال حقوق زنان با اشاره به اینکه طرح برنامه هایی نظیر محله های هوشمند، برگزاری کمپین های شهری، ایجاد اشتغال، شهر کارآفرین، مردم سالاری و تقویت زیربناهای مربوط به آن، توجه به فضاهای شهری و پاسداری از هویت بافتهای تاریخی می تواند نقاط مثبت برنامه های نامزدها باشد گفت: نامزدی که چنین برنامه هایی را ارائه داده و ضمن ایجاد پیوند عرصه های دانشگاهی با عرصه های عملی و اجرایی با چالش های تهران آشنایی داشته باشد، مناسب ترین گزینه است.

شایان ذکر است کولایی، چهره دانشگاهی که پیش از این حدود ۶ ماه پیش، یکی از کاندیداهای ‌شهرداری تهران بود، اعلام داشت که در انتخابات جدید شهرداری تهران نامزد نخواهدشد و ترجیح می دهد به فعالیت های آموزشي و پژوهشی خود بپردازد.
باتوجه به اظهارنظر صورت گرفته درباره شهردار اصلح، به نظر می رسد گزینه مورد توجه کولایی، پیروز حناچی باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها