تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۰۸۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸
در گفتگو با تدبیر24 مطرح شد؛
کاندیدایی که پیونددهنده عرصه دانشگاهی و اجرایی بوده و با چالش های تهران آشنا باشد مناسب ترین گزینه است.
تدبیر24»الهه کولایی استاد علوم سیاسی دانشگاه و فعال سیاسی درباره کاندیدای مطرح شده شهرداری تهران به خبرنگار تدبیر24 گفت : کاندیدایی که پیونددهنده عرصه دانشگاهی و اجرایی بوده و با چالش های تهران آشنا باشد مناسب ترین گزینه است.

به گزارش خبرنگار تدبیر24 کولایی در این رابطه افزود: در میان نامزدها، فردی که تجربیات دانشگاهی و نظری او در کنار ظرفیت های اجرایی و عملی زمینه ساز خدمت به مردم تهران است، گزینه مناسب است.

این فعال حقوق زنان با اشاره به اینکه طرح برنامه هایی نظیر محله های هوشمند، برگزاری کمپین های شهری، ایجاد اشتغال، شهر کارآفرین، مردم سالاری و تقویت زیربناهای مربوط به آن، توجه به فضاهای شهری و پاسداری از هویت بافتهای تاریخی می تواند نقاط مثبت برنامه های نامزدها باشد گفت: نامزدی که چنین برنامه هایی را ارائه داده و ضمن ایجاد پیوند عرصه های دانشگاهی با عرصه های عملی و اجرایی با چالش های تهران آشنایی داشته باشد، مناسب ترین گزینه است.

شایان ذکر است کولایی، چهره دانشگاهی که پیش از این حدود ۶ ماه پیش، یکی از کاندیداهای ‌شهرداری تهران بود، اعلام داشت که در انتخابات جدید شهرداری تهران نامزد نخواهدشد و ترجیح می دهد به فعالیت های آموزشي و پژوهشی خود بپردازد.
باتوجه به اظهارنظر صورت گرفته درباره شهردار اصلح، به نظر می رسد گزینه مورد توجه کولایی، پیروز حناچی باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها