پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۰۸۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
تدبیر24»محسن حدادی - مهندس ضرغامی که در 4-5 سال گذشته تصویری متفاوت و عجیب و غریب از خودش در رسانه‌ها به جا گذاشته، این روزها علاقه عجیبی به دیده شدن دارد.

اگر در مجموع خاطرات و سلفی‌ها و یادداشت‌هایش، جستجو کنید، تصویر سوپرمنی را می‌بینید که در تمام حوزه‌های فنی، انسانی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فلسفی، هوا و فضا، غذایی، قضایی و... صاحب‌نظر است و فصل‌مشترک تمام مطالبش هم یک جمله طلایی است: دو سال از رئیس جمهور -روحانی- وقت ملاقات خواستم، مرا نپذیرفت!

حالا این‌که مهندس سودای رئیس‌جمهور شدن دارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد و یا در هیچ لیستی برای مجلس او را دعوت نمی‌کنند و حتی گزینه شورای شهر و شهرداری تهران هم نیست، اهمیت ندارد، مهم این است که او هم‌چنان خودش را کارمند احمدی‌نژاد می‌داند.

حق هم دارد، هیچ‌کس مثل احمدی‌نژاد، پول بادآورده بیت‌المال را به استاد ضرغامی نداد تا تعداد کارمندان صداوسیما را از حدود ۱۰ هزار نفر به ۵۰ هزار نفر برساند و تعداد شبکه‌های تصویری را دوسه برابر کند؛ آن‌هم شبکه‌هایی که با ۲ تا ۵ نفر اداره می‌شد و شد دردسر عظیم مدیران بعدی. سرافراز کمی تعداد شبکه‌ها را تعدیل کرد و دکتر عسکری هم تا امروز خیلی نتوانسته این تعداد عجیب و غریب شبکه‌های من‌دراوردی را مدیریت کند.

دیروز باشگاه خبرنگاران، توئیتی از معاون سابق صدا با عنوان «برادر همسر رهبر انقلاب» منتشرکرد. به نظرم بد نیست مهندس، خاطره جلسه با احمدی‌نژاد را که در آن دستور برکناری معاون صدا -حسن خجسته، برادر همسر رهبر انقلاب- با عتاب و خطاب به او اعلام شد، منتشر کند!

و البته توضیح بدهد که رئیس سازمان صداوسما، منصوب رهبری است یا کارمند نهاد ریاست‌جمهوری؟!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها