تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۰۸۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
تدبیر24»محسن حدادی - مهندس ضرغامی که در 4-5 سال گذشته تصویری متفاوت و عجیب و غریب از خودش در رسانه‌ها به جا گذاشته، این روزها علاقه عجیبی به دیده شدن دارد.

اگر در مجموع خاطرات و سلفی‌ها و یادداشت‌هایش، جستجو کنید، تصویر سوپرمنی را می‌بینید که در تمام حوزه‌های فنی، انسانی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فلسفی، هوا و فضا، غذایی، قضایی و... صاحب‌نظر است و فصل‌مشترک تمام مطالبش هم یک جمله طلایی است: دو سال از رئیس جمهور -روحانی- وقت ملاقات خواستم، مرا نپذیرفت!

حالا این‌که مهندس سودای رئیس‌جمهور شدن دارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد و یا در هیچ لیستی برای مجلس او را دعوت نمی‌کنند و حتی گزینه شورای شهر و شهرداری تهران هم نیست، اهمیت ندارد، مهم این است که او هم‌چنان خودش را کارمند احمدی‌نژاد می‌داند.

حق هم دارد، هیچ‌کس مثل احمدی‌نژاد، پول بادآورده بیت‌المال را به استاد ضرغامی نداد تا تعداد کارمندان صداوسیما را از حدود ۱۰ هزار نفر به ۵۰ هزار نفر برساند و تعداد شبکه‌های تصویری را دوسه برابر کند؛ آن‌هم شبکه‌هایی که با ۲ تا ۵ نفر اداره می‌شد و شد دردسر عظیم مدیران بعدی. سرافراز کمی تعداد شبکه‌ها را تعدیل کرد و دکتر عسکری هم تا امروز خیلی نتوانسته این تعداد عجیب و غریب شبکه‌های من‌دراوردی را مدیریت کند.

دیروز باشگاه خبرنگاران، توئیتی از معاون سابق صدا با عنوان «برادر همسر رهبر انقلاب» منتشرکرد. به نظرم بد نیست مهندس، خاطره جلسه با احمدی‌نژاد را که در آن دستور برکناری معاون صدا -حسن خجسته، برادر همسر رهبر انقلاب- با عتاب و خطاب به او اعلام شد، منتشر کند!

و البته توضیح بدهد که رئیس سازمان صداوسما، منصوب رهبری است یا کارمند نهاد ریاست‌جمهوری؟!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها