سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۱۰۸۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
دختر جوان وقتی با پسر مورد علاقه‌اش در تلگرام رابطه دوستانه بر قرار کرد فکر نمی‌کرد این رابطه به آدم‌ربایی شیطانی به پایان برسد.

تدبیر24»چندی قبل دختر جوانی به اداره پلیس رفت و از پسر جوانی به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل در تلگرام با پسر جوانی به نام فرزین آشنا شدم. ما با هم ارتباط تلفنی و پیامکی داشتیم و فرزین هم همیشه به من ابراز علاقه می‌کرد و مدعی بود با من ازدواج می‌کند.

رابطه ما هر روز صمیمی‌تر می‌شد و من بیشتر به او اعتماد می‌کردم، اما مدتی بعد فهمیدم که او قبل از من با دختر دیگری رابطه دوستی برقرار کرده و وعده ازدواج داده است. به همین دلیل تصمیم گرفتم رابطه‌ام را با او قطع کنم، اما فرزین اصرار داشت که با من ارتباط داشته باشد. مدتی گذشت و او هر روز از طریق تلگرام برای من پیامک‌های عاشقانه می‌فرستاد و سعی داشت مرا فریب دهد اما من جواب پیامک‌های او را نمی‌دادم تا اینکه چند روز قبل همراه تعدادی از دوستانم داخل کافی شاپی در حال خوردن بستنی بودیم که فرزین وارد کافی شاپ شد و گفت با من کاری دارد و خواست همراه او به بیرون از کافی‌شاپ بروم. وی ادامه داد: من همراه او بیرون رفتم که فرزین اصرار کرد سوار خودرواش شوم تا داخل خودرو با من حرف بزند.

ابتدا قبول نکردم اما او تهدید کرد که آبرویم را پیش دوستانم می‌ریزد و من هم از ترس آبرویم سوار خودرواش شدم و شرط گذاشتم که در همان مکان با هم حرف بزنیم اما وقتی سوار شدم او خودرواش را به راه انداخت و با تهدید چاقو از من خواست سکوت کنم. هر چقدر التماس کردم فایده‌ای نداشت و فرزین مرا به پارک کوهستانی در اطراف تهران برد و آنجا پس از آزار و اذیت مرا از روی کوه به پایین پرتاب کرد و بعد هم از محل گریخت.

در حالی که به شدت زخمی شده بودم زن و مردی به دادم رسیدند و مرا به بیمارستان منتقل کردند. پس از طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور بازپرس جنایی متهم را بازداشت کرد و مورد بازجویی قرار دادند. متهم در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد و در ادعایی گفت: شاکی مدتی قبل از خانه‌شان فرار کرد و بعد از من خواست به دروغ به خانواده‌اش بگویم او پیش خانواده من بوده است که من قبول نکردم و بعد او از من کینه گرفت و این پاپوش را برای من درست کرد. تحقیقات از متهم ادامه دارد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها