هراس از سایه ایران بر منطقه ساداتیان

هراس از سایه ایران بر منطقه

دشمنان منطقه‌ای ایران از حضور و همراهی ایران با کشورهای منطقه بیم دارند. به عنوان نمونه اعتقاد براین است که تداخل زمان رایزنی‌های ایران و رژیم صهیونیستی با رئیس‌جمهور روسیه می‌تواند یک موضوع مشترک را در کرملین مطرح کند و آن مساله حضور مستشاران نظامی ایران در خاک سوریه است.
اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد کشاورز

اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و همچنین همه‌پرسی‌ها بر عهده شورای نگهبان است. این شورا نظر داده است که نظارت استصوابی است و شامل تمام مراحل از ابتدا تا انتها می‌شود.
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۱۰۸۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
پروانه نمی دانست وقتی صیغه می شود همه پنهان کاری هایش لو می رود.

تدبیر24»آرام است، کلمات را شمرده شمرده بیان می‌کند و با تمام آرامشی که دارد پشیمان است و سرش را از روی تاسف تکان می‌دهد و ندامت خود را از کاری که انجام داده است، بیان می‌کند.

حسن به اتهام قتل مرد میانسالی بازداشته شده است، مردی که چند سال قبل با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کرد، اما انگیزه مرد میانسال از جنایت این نبود، او در رابطه با انگیزه‌اش و نحوه جنایت می‌گوید: «20 سال قبل، دختر مورد علاقه‌ام  با مقتول به نام پیام ازدواج کرد و مدتی بعد هم من ازدواج کردم و دیگر خبری از پروانه نداشتم. تا این‌که چهار سال قبل به بهانه این‌که شوهرش با او بدرفتاری می‌کند با من تماس گرفت. همین تماس باعث شد تا ارتباط ما باهم بیشتر شود و همسرم از این ماجرا با خبر شد.

حدود یک سال پیش پیام هم از این موضوع با خبر شد. فکر می‌کنم همسرم ماجرا را به نحوی به او گفته بود. من از زندگی با همسرم راضی نبودم، اما اگر پروانه وارد زندگی ام نشده بود به زندگی بااو ادامه می‌دادم.»

او ادامه می‌دهد: تهدیدهای پیام از همان زمان شروع شد، به من گفتند که او به یک نفر پول داده تا مرا به قتل برساند. مدام تهدید می‌کرد که بچه‌هایم را می‌کشد یا این‌که بچه‌های پروانه را به قتل می‌رساند. از دست تهدیدهای پیام خسته شده بودم، برای همین با پروانه نقشه قتل او را کشیدیم. شب اول کلید را از او گرفتم و وارد خانه‌اش شدم، می‌خواستم با لوله آهنی به سرش بزنم و او را به قتل برسانم، اما دلم نیامد و بدون هیچ درگیری از خانه خارج شدم. فردای آن روز پروانه زنگ زد و گفت که پیام تهدید کرده و گفته می‌خواهد بچه‌هایش را خفه کند و خانه را به آتش بکشد.

خیلی ترسیده بود، می‌دانستم اگر من پیام را نمی‌کشتم، فردا شب خودم کشته می‌شدم. برای همین دومین شب با همان کلیدی که از پروانه گرفته بودم، وارد خانه‌شان شدم. پروانه رفت طبقه سوم پیش بچه‌هایش و من با میله آهنی که در دست داشتم پیام را در خواب به قتل رساندم.

جنازه را داخل روفرشی پیچیدم و داخل خودروی خودم قرار دادم و به طرف خارج از شهر حرکت کردم. در بزرگراه تهران ـ قم جسد را داخل رودخانه‌ای رها کردم و خودروی مقتول را هم در منطقه واوان رها کردم و برگشتم.

فردای آن روز برای آن که پلیس به ما شک نکند، پروانه به اداره آگاهی رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. بعد از چند ماه هم با پروانه صیغه کردم و می‌خواستم او را به عقد خود دربیاورم که دستگیر شدم. زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شدم به قتل پیام با همدستی پروانه اعتراف کردم و او نیز همان روز بازداشت شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها