هراس از سایه ایران بر منطقه ساداتیان

هراس از سایه ایران بر منطقه

دشمنان منطقه‌ای ایران از حضور و همراهی ایران با کشورهای منطقه بیم دارند. به عنوان نمونه اعتقاد براین است که تداخل زمان رایزنی‌های ایران و رژیم صهیونیستی با رئیس‌جمهور روسیه می‌تواند یک موضوع مشترک را در کرملین مطرح کند و آن مساله حضور مستشاران نظامی ایران در خاک سوریه است.
اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد کشاورز

اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و همچنین همه‌پرسی‌ها بر عهده شورای نگهبان است. این شورا نظر داده است که نظارت استصوابی است و شامل تمام مراحل از ابتدا تا انتها می‌شود.
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۱۰۸۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
زن بی رحم دختران خود را به پیرمرد ها اجاره می داد .

تدبیر24»مادر بی رحمی که دختر 5 و 6 ساله خود را برای خدمات غیراخلاقی به افراد مسن اجاره می داد، دستگیر شد.

این زن که مورگان تابلین نام دارد و 25 ساله است، به جرم تجاوز و قاچاق انسان برای خدمت غیراخلاقی و ظلم به کودکان در دادگاه انگلیس به 25 سال زندان محکوم شد.

مورگان در جلسه دادگاه به قاضی گفت: در مقابل اجاره دادن فرزندانش پول نقد دریافت می کرد و از این راه کسب درآمد و زندگی خود را می گذراند.

تحقیقات پلیس که بر اساس آن قاضی دادگاه اقدام به صدور حکم کرده است، نشان می دهد این مادر بی رحم دختران خود را به سالمندانی که در پارک ها شناسایی می کرد، اجاره می داد .

طبق این گزارشات این زن وقتی دخترانش را به خانه ریچارد پاپ مرد 78 ساله فرستاده بود، دستگیر شد .

مورگان در اعترافات خود گفته بود که بخاطر مشکلات مالی مجبور به این کار بوده و می دانست که کودکانش تحمل این رنج و سختی را ندارند اما او از این راه کسب درآمد می کرد.


برچسب ها: تدبیر24 ، اجاره
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها