هراس از سایه ایران بر منطقه ساداتیان

هراس از سایه ایران بر منطقه

دشمنان منطقه‌ای ایران از حضور و همراهی ایران با کشورهای منطقه بیم دارند. به عنوان نمونه اعتقاد براین است که تداخل زمان رایزنی‌های ایران و رژیم صهیونیستی با رئیس‌جمهور روسیه می‌تواند یک موضوع مشترک را در کرملین مطرح کند و آن مساله حضور مستشاران نظامی ایران در خاک سوریه است.
اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد کشاورز

اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و همچنین همه‌پرسی‌ها بر عهده شورای نگهبان است. این شورا نظر داده است که نظارت استصوابی است و شامل تمام مراحل از ابتدا تا انتها می‌شود.
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۱۰۸۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
بیماری که سرطان چشم او توسط پزشک، گلودرد و میگرن تشخیص داده شده بود به شکلی وحشتناک نیمی از صورت خود را از دست داد.

تدبیر24» تشخیص اشتباه بیماری یک مرد میانسال انگلیسی موجب شد تا سرطان چشم نیمی از صورت او را تخریب کند. "دنی هانت " 58 ساله به علت گسترش سرطان، چشم سمت راست، بینی و فک خود را از دست داد. در حالی که بیماری سرطان این مرد اهل لندن در سال 2008 و با نشانه های سردرد و عفونت گلو آغاز شده بود، یک پزشک عمومی بیماری او را مشکل نای تشخیص داد. این در حالی بود که پزشکان یک بیمارستان احتمال دادند که این مرد از بیماری میگرن رنج می برد.

همزمان غده ای نیز در کنار چشم دنی ایجاد شده بود که با گذشت زمان بزرگتر می شد. سرانجام با انجام یک آزمایش متخصصان بیمارستان چشم پزشکی مورفیلد به دنی و همسرش اعلام کردند که او دچار نوعی سرطان چشم شده است. پزشکان پس از برداشتن چشم راست دنی در سال 2009 اعلام کردند که او نیاز به مراقبت کامل دارد.

ماندی، همسر دنی در این خصوص گفت : " همسرم مردی سالم و پرانرژی بود. او 16 ساعت در روز کار می کرد. او دوست داشت برای خانواده اش همه چیز فراهم کند."

این مرد که اکنون قادر به خوردن و آشامیدن نیست آخرین روزهای عمرش را سپری می کند و بخاطر صورت وحشتناکش از حضور در اماکن عمومی پرهیز می کند. بنا به گفته این زن، کودکان شوهرش را در خیابان بخاطر صورتش مورد استهزاء قرار می دهند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها