هراس از سایه ایران بر منطقه ساداتیان

هراس از سایه ایران بر منطقه

دشمنان منطقه‌ای ایران از حضور و همراهی ایران با کشورهای منطقه بیم دارند. به عنوان نمونه اعتقاد براین است که تداخل زمان رایزنی‌های ایران و رژیم صهیونیستی با رئیس‌جمهور روسیه می‌تواند یک موضوع مشترک را در کرملین مطرح کند و آن مساله حضور مستشاران نظامی ایران در خاک سوریه است.
اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد کشاورز

اظهار نظر در راستای ایفای وظایف نمایندگی منعی ندارد

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و همچنین همه‌پرسی‌ها بر عهده شورای نگهبان است. این شورا نظر داده است که نظارت استصوابی است و شامل تمام مراحل از ابتدا تا انتها می‌شود.
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۱۰۸۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
پدرو پسری دختر ناتنی را یکسال در زیرزمین خانه شان زندانی کردند و هدف اذیت و آزار قرار دادند.

تدبیر24»" تیمونی کایبورو "53 ساله و پسرش " استن کایبورو" نزد مادر دخترنوجوان ادعا کرده بودند وی قصد دارد با پسری از خانه فرار کند و با این بهانه توانسته بودند او را زندانی کنند.

راز یکساله این پدرو پسر زمانی فاش شد که دخترناتنی شان با پیدا کردن کلید در زیرزمین توانست دور از چشم آنها فرار کند و خودش را به پلیس اوهایو برساند.

پدرناتنی که کارمند بازنشسته آتش نشانی است وقتی پلیس را پیش روی خود دید دست به اسلحه برد که با واکنش سریع ماموران زمینگیر شد و پسر وی نیز چاره ای جز تسلیم خود ندید.

این پدرو پسر شکنجه گر به جرم سیاه خود اقرار کردند و با قرار سنگین روانه زندان شدند و دختر 14 ساله نیز تحت درمان پزشکی و رانپزشکی قرار گرفت.

برچسب ها: تدبیر24 ، تجاوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها