گیوه‌هایمان را وربکشیم! ترکان

گیوه‌هایمان را وربکشیم!

در یکسال گذشته ما با پدیده ترامپ مواجه بودیم، پدیده‌ای که در تاریخ دهه‌های اخیر در دنیا بی‌سابقه است و به نظر می‌رسد که در هیچ یک از ادوار گذشته روسای جمهور آمریکا این‌چنین علنی و آشکار نسبت به ما دشمنی اعلام نکرده‌اند.
تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه زاهد

تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه

بیش از 20 سال از 2 خرداد 76 می‌گذرد؛ به‌نظر می‌رسد تمام نیازها و مطالباتی که انباشتی از گفتمان‌های قانونگرایی، آزادی ‌خواهی، پشرفت و عدالت بود همچنان به‌عنوان چهار گفتمان جدی و نیاز اجتماعی در کشور مطرح است.
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
کد خبر: ۱۰۹۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
مرد تاجر دختر 10 ساله ای را در سینما موردآزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

تدبیر24»یک تاجر هندی پس از سواستفاده جنسی از دختر 10 ساله ای در سینما دستگیر شد.

طبق گفته های پلیس هندوستان: این مرد، وقیحانه به دختر نزدیک شد و او را مورد آزار و اذیت قرار داد اما آنها توانستند مرد شیطان صفت را پس از شناسایی از دوربین مداربسته سینما دستگیر کنند.

این مرد 60 ساله در اعترافات خود گفت: دختر، بین او و مادرش نشسته بود که از تاریکی سینما و بی توجهی مادر ، استفاده کرده و او را آزار داده و بارها کنارگوش دختر تکرار می کرد که اگر سر و صدا کنی تو را می کشم.

تمامی صحنه ها از دوربین داخل سینما ضبط شده بود که پس از پایان فیلم حراست سینما با پلیس تماس گرفت و این عمل وقیحانه او را گزارش داد که خوشبختانه توانستند او را دستگیر کنند. حکم او هنوز اعلام نشده است.

برچسب ها: تدبیر24 ، دختر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها