نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 21
کد خبر: ۱۰۹۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
شجاع پوریان، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، لوح تقدیر و تندیس نمایشگاه و سازمان ورزش شهرداری تهران لوح تقدیر و تندیس غرفه جانبی برگزیده نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را دریافت کردند.
تدبیر24»سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تجلیل از ناشران و غرفه‌های برگزیده با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولان و شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد و در این مراسم از تلاش‌ها و برنامه‌های معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران تقدیر شد.

معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با برپایی سالن « تهران، شهر فرهنگ» و ارائه برنامه‌های مختلف از جمله برپایی کافه کتاب، استقرار اتوبوس سیار سلامت، برنامه‌های سرای اهل قلم، نمایشگاه پوستر و کاریکاتور مفهومی«کتاب در قاب هنر»، استقرار غرفه مادر و کودک ، اجرای طرح « تهران، شهر دوستدار کودک» و سایر خدمات فرهنگی، حضوری متفاوت و چشمگیر در نمایشگاه امسال داشت. همچنین سازمان ورزش شهرداری تهران با برپایی سالن دهکده تفریحی و ورزشی در محل نمایشگاه کتاب و ارائه و اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی، تفریحی و سرگرمی، لحظات شاد و پرنشاطی را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خلق کرد و عنوان غرفه برتر سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب را در بخش غرفه‌های جانبی به خود اختصاص داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها