پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 22
کد خبر: ۱۰۹۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: هیچ دولتی با سرکوب منتقدان ماندگار نیست.

تدبیر24»حسین مقصودی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 25 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و نمایندگان گفت: حضور رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان حامل پیام مهمی بود، این حضور نمادین در جمع فرهنگیان از همه جهات حائز اهمیت است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی افزود: راه توسعه و عبور از بحران ها و اجرای اقتصاد مقاومتی فقط از بستر معلمان عبور می کند بنابراین دولت باید معلمان را دریابد.

وی تاکید کرد: برخورد فیزیکی با معلمان راه به جایی نبرده و معلمان تنها اجرای عدالت را می خواهند.

مقصودی با بیان اینکه هیچ دولتی با سرکوب منتقدان ماندگار نخواهد شد، افزود: آموزش و پرورش، معلمان و کلاس درس مریض و ناخوشایند احوال هستند که مقصر آن وزیر مربوطه نبوده که بلکه دولت مقصر است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به اینکه بدهی 7 هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه را وزیر نمی تواند پرداخت کند، تصریح کرد: جناب آقای رئیس جمهور شما رئیس جمهور 80 میلیون نفر هستید باید کابینه سالخورده را بازسازی کنید، وزرای رفاه، جهاد کشاورزی نمی توانند مشکلات را حل کنند، همچنین از وزیر اقتصاد می خواهم به داد موسسه ثامن الحجج برسد.

برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها