پروژه‌هاي ضد روحاني ناصری

پروژه‌هاي ضد روحاني

يك جريان سياسي خاص با توجه به شرايط فعلي كشور، راهبرد جديدي را براي جلوگيري از اتمام دوره رياست‌جمهوري حسن روحاني طراحي كرده است.
نقش ورزش در جامعه واعظ آشتیانی

نقش ورزش در جامعه

امروزه ورزش در دنيا تبديل به ابزار مهمي شده و كشورهايي كه تعريف جامعي از آن دارند استفاده‌هاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي از آن مي‌برند.
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
کد خبر: ۱۰۹۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: شعارها علیه قلعه نویی بسیار ضداخلافی بود و ای‌کاش حرمت زحماتش را نگه می‌داشتند.
تدبیر24»سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی محکمی به نمایش گذاشتیم. از بازیکنان انتظار داشتیم مقابل ۷۵ هزار تماشاگر شجاعانه بازی کنند که کردند. ما شانس صعود داشتیم اما در پایان استقلال صعود کرد. فکر می‌کنم اگر داوری دقت داشت، ممکن بود ذوب آهن صعود کند به خصوص یکی دو صحنه بحث برانگیز داشت که کادرفنی هم به آن اشاره کرد. داور می‌توانست به ما هم شانس بدهد با این حال به آقای افتخاری و استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. باید باخت را قبول کنیم و محکم‌تر برگردیم. مطمئنم فصل بعد، ذوب‌آهن بهتری خواهید داد. در این چهار سال این قول را داده‌ام و دیده‌اید که هر سال بهتر شده‌ایم.

او در واکنش به پرسشی درباره حضور جواد نکونام روی نیمکت ذوب آهن بیان کرد: نکونام را از کجا آوردید؟ بیست سال است با نکونام رفیقم. پارسال از او برنامه گرفتم و نهایتا قلعه‌نویی انتخاب شد. نکونام هیچ وقت جزو گزینه‌های ذوب آهن نیست و تنها گزینه ما آقای قلعه‌نویی است مگر این که خودش نخواهد در تیم بماند. نباید سوال تکراری نکونام را بپرسید.

آذری درباره حضور با لباس قرمز در ورزشگاه و شعار هواداران استقلالی علیه او، توضیح داد: پوشیدن این لباس اتفاقی بود و فکر نمی‌کنم هواداران استقلال که فهمیده هستند، با یک رنگ تحریک شوند. شعارها نیز همیشه هست اما متعجب شدم که علیه مردی مثل امیر قلعه‌نویی شعار دادند و شنیدنش قشنگ نبود. به هر حال این روزها هم تمام می‌شود. این شعارها بسیار ضداخلافی بود و ای‌کاش حرمت زحماتش را نگه می‌داشتند.

برچسب ها: تدبیر24 ، باخت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها