سختي، ابهام، انتظار ظریفیان

سختي، ابهام، انتظار

انتخاب وزير براي وزارت علوم حكايت از اين داشت كه به دلايل عديده، اين انتخاب براي دولت كار ساده‌اي نيست چون نتوانست يكسري از كانديداها را معرفي كند.
چين، ايران را رها نمي‌كند عسگراولادی

چين، ايران را رها نمي‌كند

اخبار ضد و نقيضي در طي روزهاي گذشته در مورد ترك شركت‌هاي چيني از ايران به گوش مي‌رسد، موضوعي كه موجب شد تا اعضاي اتاق بازرگاني روز چهارشنبه ميزبان سفراي ايران و چين، و وزير امور اقتصاد و دارايي باشند تا مسائل و مشكلات في‌مابين ادامه همكاري بين ايران و چين را بررسي كنند.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۱۰۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس کشور تا پایان اردیبهشت‌ دایر هستند، گفت: مدارس ابتدایی در ماه مبارک رمضان مشروط به شرایطی می‌توانند تعطیل باشند.
تدبیر24»سیدمحمد بطحایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره شایعه تعطیلی مدارس در ایام ماه مبارک رمضان، گفت: مدارس کشور تا پایان اردیبهشت‌ماه دایر هستند ولی مدارس ابتدایی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایطی تعطیل شوند.

وزیر آموزش و پرورش شرط تعطیلی مدارس ابتدایی را تشریح و اظهار کرد: با توجه به اینکه مدارس ابتدایی ارزشیابی توصیفی دارند و امتحانات و آزمون‌های حضوری و مکتوب در مدارس ابتدایی برگزار نمی‌شود، چنانچه کلاس‌ آن‌ها پایان یافته باشد؛ مشروط به اینکه تعداد کلاس‌ها و برنامه درسی دانش‌آموزان تمام شده باشد، می‌توانند دانش‌آموزان را به مدارس نکشانند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها