فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 11
کد خبر: ۱۰۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس کشور تا پایان اردیبهشت‌ دایر هستند، گفت: مدارس ابتدایی در ماه مبارک رمضان مشروط به شرایطی می‌توانند تعطیل باشند.
تدبیر24»سیدمحمد بطحایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره شایعه تعطیلی مدارس در ایام ماه مبارک رمضان، گفت: مدارس کشور تا پایان اردیبهشت‌ماه دایر هستند ولی مدارس ابتدایی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایطی تعطیل شوند.

وزیر آموزش و پرورش شرط تعطیلی مدارس ابتدایی را تشریح و اظهار کرد: با توجه به اینکه مدارس ابتدایی ارزشیابی توصیفی دارند و امتحانات و آزمون‌های حضوری و مکتوب در مدارس ابتدایی برگزار نمی‌شود، چنانچه کلاس‌ آن‌ها پایان یافته باشد؛ مشروط به اینکه تعداد کلاس‌ها و برنامه درسی دانش‌آموزان تمام شده باشد، می‌توانند دانش‌آموزان را به مدارس نکشانند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها