گیوه‌هایمان را وربکشیم! ترکان

گیوه‌هایمان را وربکشیم!

در یکسال گذشته ما با پدیده ترامپ مواجه بودیم، پدیده‌ای که در تاریخ دهه‌های اخیر در دنیا بی‌سابقه است و به نظر می‌رسد که در هیچ یک از ادوار گذشته روسای جمهور آمریکا این‌چنین علنی و آشکار نسبت به ما دشمنی اعلام نکرده‌اند.
تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه زاهد

تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه

بیش از 20 سال از 2 خرداد 76 می‌گذرد؛ به‌نظر می‌رسد تمام نیازها و مطالباتی که انباشتی از گفتمان‌های قانونگرایی، آزادی ‌خواهی، پشرفت و عدالت بود همچنان به‌عنوان چهار گفتمان جدی و نیاز اجتماعی در کشور مطرح است.
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
کد خبر: ۱۰۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
حجت نظری:
نماینده مردم تهران در شورای شهر درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی را تسلیت گفت.
تدبیر24»متن این پیام تسلیت در ادامه آمده است:


همه از خداییم و به خدا بازمی گردیم

خبر درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی عمیقا موجب تاثر است. صراحت لهجه و دل‌نگرانی ایشان برای مردم و آینده کشور سبب شده بود تا آنچه را که بر زبان می‌آورد بر عمق جان بنشیند. افسوس که بیماری بر جسمش غلبه کرد و در نخستین روز از ماه مهمانی خداوند، روح بلند او مهمان همیشگی خداوند شد.

این روحانی شریف که از شاگردان خلف حضرت امام خمینی(ره) بود، همواره بر مدار منافع ملت و کشور حرکت کرد و هیچگاه مشی اعتدالی‌اش را کنار نگذاشت. فقدان این استاد بزرگ اخلاق و صریح الهجه، خلاء بزرگی برای کشور و به ویژه جامعه سیاسی است. بنده این ضایعه را به خانواده محترم آن مرحوم، علاقه‌مندان و مردم ایران تسلیت عرض می‌کنم.
روحش شاد

حجت نظری - نماینده مردم در شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش

 بیست  وهفتم اردیبهشت ماه
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها