پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 20
کد خبر: ۱۰۹۴۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
مرد میانسال در ساختمان نیمه‌کاره به داخل چاهک آسانسور سقوط کرد.

تدبیر24»ساعت 21:35 شب گذشته، در پی تماس یک شهروند با سامانه 125 مبنی بر سقوط Fall یک مرد میانسال به چاهک آسانسور، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 33 را به همراه گروه امداد و نجات ایستگاه 38 (نجات پنج) به محل حادثه در خیابان 45 متری زرند، خیابان توکلی اعزام کرد.

حجت قاسمی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: باتوجه به عدم آدرس‌دهی صحیح، آتش‌نشانان به جست‌وجو در محیط و ساختمانهای نیمه‌کاره محدوده اعلام شده پرداختند و در نهایت موفق به یافتن مردی پنجاه و پنج ساله شدند که از طبقه دوم به داخل چاهک آسانسور سقوط کرده و از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت و شکستگی شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان و نجاتگران بلافاصله خود را به مصدوم رساندند و همزمان با ایمن‌سازی محل حادثه، اقدامات لازم و کمکهای اولیه را تا رسیدن عوامل اورژانس انجام دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با تحویل محل حادثه به عوامل نیروی انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها