عالم سیاست علم ممکنات ظریفیان

عالم سیاست علم ممکنات

برخی چنین مطرح کرده‌اند که هر اتفاقی در جامعه امروز می‌تواند محرکی برای بروز و ظهور اعتراضات رادیکال باشد که در اینجا سوالی مطرح است؛ ‌
ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟ حق شناس

ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟

آنچه که بدیهی است این است که قطعا براساس آمار دو- سه ساله نمی‌توان به کشوری لقب کشور در حال توسعه یا در حال پسرفت را داد.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۰۹۴۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
مرد میانسال در ساختمان نیمه‌کاره به داخل چاهک آسانسور سقوط کرد.

تدبیر24»ساعت 21:35 شب گذشته، در پی تماس یک شهروند با سامانه 125 مبنی بر سقوط Fall یک مرد میانسال به چاهک آسانسور، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 33 را به همراه گروه امداد و نجات ایستگاه 38 (نجات پنج) به محل حادثه در خیابان 45 متری زرند، خیابان توکلی اعزام کرد.

حجت قاسمی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: باتوجه به عدم آدرس‌دهی صحیح، آتش‌نشانان به جست‌وجو در محیط و ساختمانهای نیمه‌کاره محدوده اعلام شده پرداختند و در نهایت موفق به یافتن مردی پنجاه و پنج ساله شدند که از طبقه دوم به داخل چاهک آسانسور سقوط کرده و از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت و شکستگی شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان و نجاتگران بلافاصله خود را به مصدوم رساندند و همزمان با ایمن‌سازی محل حادثه، اقدامات لازم و کمکهای اولیه را تا رسیدن عوامل اورژانس انجام دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با تحویل محل حادثه به عوامل نیروی انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها