سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
کد خبر: ۱۰۹۵۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
طبق اظهارات برخی از منابع، صدام علاوه بر ۳ زن قانونی، ۸۰ معشوقه نیز داشت! او با تعداد زیادی زن رابطه غیراخلاقی داشته است. سازمان ملل پیش از این با انتشار گزارشی اعلام کرد دیکتاتور معدوم عراق بیش از ۸۰ معشوقه داشته و با زنان زیادی رابطه غیراخلاقی برقرار کرده بود.

تدبیر24»دیکتاتور سابق عراق ۲۴ سال بر مسند حکومت تکیه زد. آنچه از صدام باقی مانده گزارش جنایت‌های او علیه مردم ایران و مردم خودش است. با وجود این، کمتر کسی از زندگی خصوصی دیکتاتور معدوم عراق آگاهی دارد.

صدام را در زمره سران بی بند و بار تلقی می‌کنند. او ۳ بار ازدواج کرد که حاصل آن ۵ فرزند از همسر اول وی، «ساجده» بودند. او همسران خود را در کاخ‌های جداگانه نگه می‌داشت. ساجده نخستین همسر صدام (دختر خیرالله طلفاح) و دختر عموی او بود که پس از مرگ پدرش تحت حمایت صدام و مادرش قرار گرفت. حاصل ازدواج آن‌ها دو پسر و سه دختر بود. دو پسر صدام به نام‌های «عدی» و «قصی» در زمان حمله آمریکا به عراق و چند روز پیش از بازداشت صدام کشته شدند.

سرنوشت زنان و دختران صدام چه شد؟

صدام و دخترانش

ساجده و سه دخترش به نام‌های رنا، رغد و حلا پس از حمله آمریکا از عراق خارج شدند. رغد و رنا در حال حاضر در اردن به سر می‌برند. در حالی که ساجده و حلا در قطر هستند.

سرنوشت زنان و دختران صدام چه شد؟

سمیرا همسر دوم صدام نیز پسری به نام علی به دنیا آورد که صدام هیچگاه به او حق قانونی نداد. پس از حمله نیروهای آمریکایی به عراق در سال ۲۰۰۳، سمیرا به همراه پسرش به لبنان فرار کرد و از آنجا عازم کانادا شد.

«ندال» سومین همسر قانونی صدام است.

سرنوشت زنان و دختران صدام چه شد؟

سرنوشت زنان و دختران صدام چه شد؟

با این حال، طبق اظهارات برخی از منابع، صدام علاوه بر ۳ زن قانونی، ۸۰ معشوقه نیز داشت! او با تعداد زیادی زن رابطه غیراخلاقی داشته است. سازمان ملل پیش از این با انتشار گزارشی اعلام کرد دیکتاتور معدوم عراق بیش از ۸۰ معشوقه داشته و با زنان زیادی رابطه غیراخلاقی برقرار کرده بود. اطلاعاتی از سرنوشت این زنان و اینکه پس از مرگ صدام به کجا گریختند، در دسترس نیست. با این حال گفته می‌شود، کاخ‌های متعدد صدام که در طول ۲۴ سال حکومت وی بر عراق بنا شده بود، محل نگهداری این زنان بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها