تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۰۹۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
گروه تروریستی داعش گردن زدن وسنگسار را نیز به لیست سیاه جنایات خود اضافه کرده و همه مسلمانان غیر سنی را کافر دانسته و گردن آنها را می زند،

تدبیر24»داعش در ادامه جنایات خود ،افراد مسلمان غیرسنی را از این پس اعدام خواهد کرد.این گروه تروریستی از اعدام یکی از پیروان مذهب اسماعیلی در شهر حمص به اتهام ارتداد خبر داد. در عکس هایی که از مراسم اعدام این شخص منتشر شده است؛ قربانی در حالی که به زانو نشسته، خم شده و جلاد داعشی، شمشیر را بر گردن او گذاشته است. این در حالی است که 211 هزار تن از مردم سوریه، پیرو مذهب اسماعیلی هستند و اکثر آن ها ساکن منطقه السلمیه در حومه حماه هستند.گردن زدن داعش


گردن زدن داعش

داعش، همه مسلمانان غیرسنی، اعم از شیعیان، اسماعیلی ها و علوی ها را کافر می داند و مجازات آن ها را اعدام می داند.
همچنین مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به مخالفان این کشور در لندن اعلام کرد که عناصر داعش پس از سنگسار، پیکر دو جوان سوری را با خود بردند و به خانواده آن ها تحویل ندادند. 

گردن زدن داعش


داعش این دو فرد را در شهر المیادین در حومه دیرالزور در برابر ده ها تن از شهروندان از جمله چندین کودک سنگسار کرد.

گردن زدن داعش

سازمان ملل، این گروه را به سبب ارتکاب جنایت های ضد بشری نظیر ایجاد ترس و وحشت در مناطق تحت تصرف خود از طریق قطع سر، به صلیب کشیدن، به بردگی گرفتن، فروش زنان و کودکان اسیر و تجاوز به زنان و دختران، گروهی تروریستی اعلام کرده است.
برچسب ها: تدبیر24 ، داعش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها