لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 18
کد خبر: ۱۰۹۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
فرمانده انتظامی شهرستان چناران گفت: در سانحه برخورد یک دستگاه خودروی وانت نیسان با موانع حاشیه جاده، راننده نیسان در دم جان داد.
تدبیر24»سرهنگ برات اویسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اطلاع از وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور قوچان به چناران در حوالی روستای قزلکند، بلافاصله گشت پاسگاه انتظامی سیدآباد به همراه عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران ادامه داد: پس از حضور مأمورین در محل، مشاهده شد یک دستگاه وانت نیسان پس از انحراف از جاده با تپه خاک حاشیه جاده برخورد نموده که براثر شدت تصادف، متأسفانه راننده ۲۸ ساله در دم فوت نموده است.

---وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس‌راه، خواب‌آلودگی و عدم توجه به جلو از سوی راننده وانت نیسان را علت این تصادف اعلام کرده‌اند، گفت: با کمک عوامل امدادی جسد فرد متوفی به سردخانه منتقل و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها