تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۰۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
خبرگزاری فارس نوشت : پای ثابت مهمانی و ضیافت در ماه مبارک رمضان در سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و عمومی یک رسم همیشگی است، ولی شهرداری تهران امسال از آن منع شده بود.

تدبیر24»برگزاری مراسم ضیافت شهردار تهران و اعضای شورای شهر پنجم در تالار الماس تهران که یکی از گران قیمت‌ترین تالار‌های پایتخت است در حالی برگزار شد که پیش از برگزاری مراسم ضیافت افطاری با هزینه شهرداری از سوی معاونت مالی شهرداری ممنوع اعلام شده بود.

هزینه نهایی این مراسم که روز پنج شنبه برگزار شده، مشخص نیست، ولی به نظر می‌رسد با توجه به ریخت و پاش‌های شورای شهر و شهرداری در یک سال اخیر این مراسم باید ده‌ها میلیون تومان هزینه دربرداشته باشد. حال این سؤال مطرح است و می‌بایست منتظر ماند تا مدیران شهرداری یا اعضای شورای شهر نسبت به محل هزینه‌ها و میزان آن شفاف‌سازی کنند.

این مراسم در حالی برگزار شده که شهروندان تهرانی نسبت به کاهش خدمات‌رسانی شهرداری و بلاتکلیفی بسیاری از پروژه‌های راهبردی تهران از جمله حمل‌و‌نقل عمومی از عملکرد شهرداری ابراز نارضایتی می‌کنند. خط هفت متروی تهران که قرار بود در ابتدای سال جای بار دیگر راه‌اندازی شود همواره به بهانه کمبود اعتبارات به تعویق می‌افتد، ولی به نظر می‌رسد بودجه برای برگزاری مراسم‌ها و ضیافت‌ها در خزانه شهرداری موجود باشد.

www.dustaan.com حاتم بخشی شورا در ضیافت افطار از جیب چه کسانی؟ +عکس

پیش از این نیز انتقادات بسیاری از سوی رسانه‌ها و افکار عمومی نسبت به ریخت و پاش‌های مدیریت جدید شهری مطرح شده بود. در همین عید نوروز بود که سفره هفت سین ۱۴ میلیون تومانی در صحن شورای شهر جنجال‌های بسیاری به دنبال داشت. این هزینه از سوی شهرداری تهران تقبل شده بود و تنها برای یک روز این سفره پهن و جمع‌آوری شد. این اقدامات این سؤال را در ذهن شهروندان به وجود آورده اگر مدیریت جدید از کمبود بودجه و وجود بدهی‌های چندهزار میلیاردی سخن می‌گویند، چگونه است از کنار چنین ریخت و پاش‌های نمی‌گذرند؟

در ابتدای شورای شهر نیز شاهد خرید تبلت ها‌ی ۵ میلیونی و خودروی‌های صفر پرشیا برای اعضای شورای شهر بودیم. این در حالی بود که برای تمامی اعضای شورای شهر خودرو، تبلت و لپ‌تاپ از شورای چهارم بر جای مانده بود و بسیاری از این اقلام همچنان کارکرد لازم را برای استفاده اعضای شورای شهر داشتند. خودرو‌هایی که تنها دو تا سه سال کارکرد داشتند، ولی اعضای شورای شهر ترجیح دادند تا خودرو‌های صفر کیلومتر برای خود در نظر بگیرند.

به هر حال باید منتظر ماند تا بار دیگر اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری درباره ریخت و پاش در ماه مبارک رمضان پاسخگو باشند و نسبت به هزینه‌های آن علیرغم ممنوعیت برگزاری مراسم ضیافت از سوی معاونت مالی شهرداری شفاف‌سازی کنند. هرچند به منوال گذشته، این رسانه‌ها خواهند بود که از سوی این جریان‌ها محکوم به هوچی‌گری خواهند شد.

برچسب ها: تدبیر24 ، حاتم بخشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها