سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 November 01
کد خبر: ۱۱۰۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی ریاست مرکز ملی فرش ایران را به «فرشته دستپاک» سپرد.
تدبیر24»محمد شریعتمداری با پذيرش استعفاى حميد كارگر، در حکمی «فرشته دستپاک» را که پیش از این مدتی در سمت معاونت تولید مرکز ملی فرش ایران ایفای نقش داشت جایگزین «حمید کارگر» کرد.

در آيين توديع و معارفه روساى پيشين و جديد مركز ملى فرش ايران كه با حضور يونس الستى، معاون توسعه مديريت، منابع و امور استانهاى وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، كارگر در سخنانى كوتاه گزارشى اجمالى از عملكرد مركز ملى فرش ايران ارايه كرد. 

شایان ذکر است حمید کارگر که از اردیبهشت ماه 93 ریاست مرکز ملی فرش ایران را برعهده گرفته بود، اواخر سال گذشته، استعفای خود را تقدیم محمد شریعتمداری کرده بود.

گفتنی است مرکز ملی فرش ایران در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، متولی سیاستگذاری، برنامه ریزی، نظارت، هدایت و حمایت هنر- صنعت فرش دستباف ایران است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها