مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 20
کد خبر: ۱۱۰۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه باید در نوع رفتار سازمان برنامه و بودجه نسبت به نحوه پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس بازنگری شود، از پیگیری فراکسیون متبوعش دراین خصوص خبرداد.
تدبیر24»محمدحسین فرهنگی با اشاره به عدم پرداخت حق و حقوق معلمان حق‌التدریسی، اظهار داشت: اگرچه پرداخت این حقوق اجتناب‌ناپذیر است اما تاخیر چندین ماه در پرداخت حداقل حقوق حق التدریسان توجیه نداشته و قابل پذیرش نیست از این رو مسئولان آموزش و پرورش و سازمان و برنامه و بودجه باید هرچه سریع‌تر به این خطای علنی خود پایان داده و معوقات فرهنگیان را پرداخت کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در نوع رفتار سازمان برنامه و بودجه نسبت به نحوه پرداخت حق و حقوق معلمان حق‌التدریس بازنگری شود، ادامه داد: حقوق معلمان حق‌التدریس حدود یک سوم معلمان رسمی است و این میزان محدود حقوق نیز  پس از ماه‌ها چشم انتظاری واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه معلمان حق‌التدریس علاوه بر دریافتی کمتر هیچ کدام از مزایای یک معلم عادی را ندارند و علاوه بر آن، معضلات و مشکلات بیشتری را هم تحمل می‌کنند، افزود: دولت و آموزش و پرورش باید فکری برای ایجاد مزایا برای معلمان به ویژه معلمان حق‌التدریسی کنند تا همچون کارمندان ارگان‌های دیگر مزایایی مانند عیدی اعیاد مختلف، سبد کالای ماه رمضان، هزینه کمک تحصیل برای خود و فرزندان‌شان و... به فیش حقوقی آنها نیز اضافه شود.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه آموزش و پرورش جمعیت زیادی دارد اما نمی‌توان گفت آن‌ها زیادی هستند، اظهارکرد: بسیاری از معلمان چند شغله بوده و دیگر انگیزه حضور در سر کلاس درس را ندارند و این آسیب بزرگی است که با وجود گسترش همچنان کسی به فکراش نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین از اقدامات و پیگیری‌های فراکسیون فرهنگیان برای پرداخت معوقات فرهنگیان خبر داد و گفت: این موضوع اولویت نخست فراکسیون فرهنگیان است که به هیچ عنوان آن را پشت گوش نخواهد انداخت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها