تلويزيون و كرونا غریب پور

تلويزيون و كرونا

تلويزيون در اين شرايط مي‌توانست تكرار بهترين فيلم‌هاي جذاب يك قرن اخير را براي سرگرمي مردم به نمايش بگذارد و مردم را دعوت به تماشاي شاهكارهاي سينماي دنيا كند.
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 30
کد خبر: ۱۱۰۳۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
كمپيني كه تحت عنوان «نه به صندوق‌هاي كميته امداد» به راه افتاده، بايد مورد تجزيه و تحليل قرار بگيرد تا مشخص شود چه جرياناتي اين نوع اقدامات را سازمان مي‌دهند.
تدبیر24»اما بر اساس پيام‌هاي ارسالي اين كمپين غيرانساني كاملا مشخص است كه اتاق فكر اين كمپين با مشاركت اجتماعي مردم براي حل مشكلات‌شان مخالف هستند و توجهي به افزايش آسيب‌هاي اجتماعي ندارند. آنها در روزهاي اخير نشان دادند كه تمايل ندارند مشكلات حاشيه‌نشينان، محرومين و مستضعفين جامعه به اراده مردم حل شود. آنها مي‌كوشند تا با افزايش فشار بر جامعه، فاصله بين دولت و ملت افزايش پيدا كرده تا ايده شورش تهيدستان عملياتي شود. عوامل ستون پنجم دشمن در داخل كشور با تاثير‌پذيري از اپوزيسيون خارج نشين در راستاي منويات استكبار جهاني براي تغيير نظام سياسي ايران عمل مي‌كنند. آنها با طرح موضوع افطار كميته امداد در غزه و براي فلسطيني‌ها سعي مي‌كنند يك دو قطبي ايجاد كنند و فضاي جامعه را نسبت به ياري به مسلمانان و فلسطيني‌هاي محروم و در محاصره ملتهب كنند. آنها از اين طريق بر ضد كمك‌هاي ايران به خط مقدم جبهه مقاومت جبهه موضع مي‌گيرند. در حالي كه كمك‌هاي ما اقدامي ضد اسراييل و در راستاي كمك به مردم فلسطين است. البته بايد توجه داشت عملكرد كميته امداد مي‌تواند مانع شورش تهيدستان جامعه باشد. در چنين شرايطي نخبگان جامعه بايد به صورت آگاهانه، ماهيت اين جريان ضد نظام و برانداز را براي عموم مردم روشن و شفاف كنند. البته اطمينان داريم كه مردم توجهي به اين نوع كمپين‌ها ندارند. حتي شاهد بوديم كه بعد از راه افتادن كمپين كمك‌ها به كميته امداد افزايش پيدا كرده است. اگر مردم كمك به كميته امداد را تا ديروز وظيفه شرعي و انساني خود مي‌دانستند، امروز به عنوان يك وظيفه ملي و سياسي به آن نگاه مي‌كنند و مشاركت‌شان براي كمك به كميته امداد را افزايش مي‌دهند. موضوع به لحاظ هدف برگزار‌كنندگان كمپين مشخص است. اين اقدام سياسي براي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي و تاثير بر مشاركت اقتصادي مردم در حل مشكلات معيشتي كشور برنامه‌ريزي شده است. همانطور كه مقام معظم رهبري اشاره مي‌كنند كه مردم را در حل مشكلات اقتصادي مشاركت دهيم، جبهه مقابل به دنبال كاهش مشاركت اقتصادي مردم است. بهترين راه اين است كه بدون اعمال نگاه‌هاي جناحي اين مساله مورد تجزيه و تحليل قرار بگيرد و ابعاد آن براي جامعه و جريان‌هاي سياسي مشخص شود.حمیدرضا ترقی، فعال سیاسی اصولگرا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
0
0
نهاد وابسته به ارگانها بدلیل کارهای و فعالیتهای غیر عادی بقدر کافی بدنام هستند و نیازی به دسیسه چینی دشمنان ندارند. عدم اعتماد مردم به این نهاد ها در زلزله کرمانشاه دلیل قانع کننده است
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها