فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 11
کد خبر: ۱۱۰۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰
نوزاد تازه متولد شده‌ای که در بین دو قبر در یک گورستان رها شده بود به طور تصادفی پیدا شد.
تدبیر24»ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه پیدا شدن یک نوزاد را در یک قبرستان در فیلیپین به تصویر می کشد. این نوزاد دو ماهه که بین دو قبر بود یک هفته پیش در منطقه "کوئیزون" پیدا شد. این نوزاد توسط یکی از افراد بومی در قبرستان پیدا شد. او که نامش "لوئیس" اعلام شده است توسط مادربزرگش شناسایی شد. "گلوریا پرز" گفت که این نوزاد نوه او و پسر دخترش با نام "لارا " است.

ظاهرا نوزاد تمام شب را در قبرستان گذرانده بود. یکی از افراد بومی در این خصوص گفت : "یکی از همسایگان وقتی صدای گریه شنید به قبرستان مراجعه و نوزاد را پیدا کرد. نوزاد تمام شب را در قبرستان گذرانده بود و صبح روز بعد پیدا شد. در این حوالی تعداد زیادی سگ ولگرد پرسه می زنند و واقعا خواست خدا بود که او زنده بماند." نوزاد بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

گفتنی است؛ پلیس مادر نوزاد را بازداشت کرده است و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.پیدا شدن نوزاد 2 ماهه در قبرستان!+عکس

پیدا شدن نوزاد 2 ماهه در قبرستان!+عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها